Prywatność

Niniejsze oświadczenie zastosowane jest między klientem, użytkownikiem tej strony, właścicielem i zarządcą danej strony internetowej. Dotyczy ono wszelkich danych oraz informacji przez nas zebranych i użytych, związanych z użytkowaniem strony internetowej przez klienta

Apteka aura jest zobowiązany do zapewnienia łatwości korzystania ze strony, dostępności i najwyższego poziomu bezpieczeństwa podczas zamawiania leków przez Internet. Rozumiemy, że zdrowie pacjentów jest najważniejsze i że wszystkie informacje przez nich podane powinny być zachowane w największej dyskrecji. W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa nasza strona korzysta z wyszukanego systemu zabezpieczeń 128 bit SSL

Apteka Aura zapewnia bezpieczeństwo i prywatność swoich klientów używając najlepszej dostępnej technologii systemów zabezpieczających. W celu użytkowania niektórych stron serwisu, prosimy naszych pacjentów o zarejestrowanie się. Klient proszony jest o podanie danych personalnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 1998. Wszystkie przeglądane przez pacjentów strony zabezpieczone są 128 bit SSL szyfrowaniem.

Wszystkie informacje podane przez naszych pacjentów nigdy nie zostaną udostępnione ani odsprzedane osobom trzecim. Nie używamy danych bez zgody klienta do wysyłania ofert reklamowych oraz e-maili. 121doc nie wysyła ofert i niepotrzebnych informacji w formie spamu. Informacje podane przez klientów będą wykorzystane tylko zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Poprzez rejestrację na naszej stronie i wprowadzenie danych osobowych natury prywatnej, klient akceptuje warunki umowy polityki prywatności i zgadza się na przechowywanie przez nas jego danych. Gwarantujemy, że przetrzymywanie oraz wykorzystanie informacji podanych przez klienta zostanie zminimalizowane do użytku w celach wysyłki i ulepszenia świadczonych przez nas usług.

Wszystkie informacje i dane przetrzymywane przez 121doc są ściśle chronione prawem wewnętrznej polityki firmy oraz obowiązującego prawa. Wszyscy pracownicy naszej firmy są świadomi obowiązujących praw,

Niniejsze oświadczenie o prywatności obowiązuje tylko w przypadku informacji zebranych od klienta podczas jego odwiedzin na naszej stronie. Nie stosuje się do innych informacji dostarczonych dobrowolnie poprzez pocztę elektroniczną lub w inny sposób.

Informujemy, że serwis Apteka Aura zawiera na swojej stronie linki do innych stron internetowych wliczając w to strony należące do programu partnerskiego. W ramach polityki prywatności nie udostępniamy tym stronom danych naszych klientów. Radzimy pacjentom aby przed zakupem produktów na stronach w programie partnerskim, zapoznali się z polityką prywatności tych stron. Niniejsze oświadczenie o prywatności dotyczy tylko serwisu Apteka Aura.

Odwiedziny i użytkowanie naszej strony internetowej oraz wszelkie sprawy dotyczące ochrony danych osobowych są przedmiotem niniejszego oświadczenia o prywatności i praw obowiązujących w Anglii i Walii.

Wszelkie zmiany dotyczące polityki prywatności zostaną umieszczone na stronie głównej serwisu. Apteka Aura zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszej polityce prywatności. Zalecamy klientom sprawdzanie od czasu do czasu naszego oświadczenia o prywatności.

Poprzez stałe korzystanie z tej strony, użytkownik zgadza się na warunki niniejszej polityki prywatności.