Tabletki Antykoncepcyjne

Doustne środki antykoncepcyjne są najwygodniejszym i najbezpieczniejszym sposobem zapobiegania ciąży. Pigułka i mini pigułka zapewniają prawie 100% skutecznej ochrony i są stosowane przez ponad 3,5 miliona kobiet w samej tylko Wielkiej Brytanii. Szeroki wybór dostępnych doustnych środków antykoncepcyjnych pozwala na wybranie najlepszej i najwygodniejszej metody dla Ciebie i Twojego ciała.

euroClinix oferuje obecnie 10 spośród najpopularniejszych dostępnych pigułek antykoncepcyjnych, które z łatwością można zamówić przez internet. Wszystko co musisz zrobić to wybrać pigułkę, którą chcesz, rozpocząć proces zamówienia oraz wypełnić darmowy formularz konsultacji. Wszystkie informacje traktowane są poufnie, a wypełniony formularz pomoże naszym lekarzom upewnić się, że antykoncepcja, którą wybrałaś jest dla Ciebie bezpieczna. Następnie wypiszą oni receptę i zrealizują Twoje zamówienie, które otrzymasz już na drugi dzień.

http://www.euroclinix.pl/tabletki-antykoncepcyjne.html

 

Yasmin (etynyloestradiol i drospirenon) jest popularnym dwuskładnikowym doustnym środkiem antykoncepcyjnym. Jest to jednofazowa pigułka kontrolująca poczęcie; bierze się ją przez 21 dni cyklu miesięcznego, po których następuje 7 dni przerwy, podczas których jesteś ciągle w pełni chroniona. Yasmin jest popularna ponieważ nie powoduje przybrania na wadze, będącego częstym efektem ubocznym wielu pigułek antykoncepcyjnych, oraz może ona poprawić wygląd Twoich włosów i skóry.

 

Microgynon (ethinylestradiol i levonorgestrel) jest obecnie najczęściej przepisywaną dwuskładnikową pigułką antykoncepcyjną w Wielkiej Brytanii. Jest dziennie używany przez tysiące kobiet jako sposób zapobiegania ciąży. Jest to jednofazowa pigułka kontrolująca poczęcie dostępna w opakowaniach po 21 tabletek. Bierze się ją przez 21 dni cyklu miesięcznego, po których następuje 7 dni przerwy, podczas których jesteś ciągle w pełni chroniona.

 

Cerazette (desogestrel) jest mini pigułką; jednoskładnikową pigułką antykoncepcyjną. Mini pigułki nie zawierają estrogenu i są lepsze dla kobiet wrażliwych na ten hormon, jak również dla kobiet starszych, karmiących piersią oraz palących. Cerazette bierze się przez pełne 28 dni cyklu, bez przerw pomiędzy opakowaniami. Jest ona jedną z tych mini pigułek, które wstrzymują owulację, czyniąc ją prawie tak skuteczną jak pigułkę dwufazową.

 

Cilest (etynyloestradiol i norgestymat) jest popularną dwuskładnikową pigułką antykoncepcyjną chroniącą przed niechcianą ciążą. Pigułka ta jest jednofazowa, co oznacza, że bierze się ją przez 21 dni cyklu miesięcznego, po których następuje 7 dni przerwy przed rozpoczęciem nowego opakowania. Podczas przerwy jesteś ciągle w pełni chroniona.