(0)22 307 37 99 [email protected]

Aldara bez recepty

Porównaj ceny w aptekach internetowych

 

 

Aldara nie atakuje bezpośrednio wirusa HPV (human papilloma virus) wywołującego brodawki, lecz oddziałuje na układ immunologiczny organizmu „programując” go do skutecznego zwalczania kłykcin.

  • Nakładany bezpośrednio na brodawki 3 razy w tygodniu
  • Natychmiastowo łagodzi wszelkie wywołane nimi podrażnienia skóry, jak pieczenie czy swędzenie.
  • Aplikacja zewnętrza minimalizuje ryzyko wystąpienia skutków ubocznych
  • Zawiera składnik aktywny imikwimod

Sprawdź inne leki 

Co to są kłykciny kończyste?

Zwykle pierwszym objawem kłykcin kończystych jest pojawienie się skóro-podobnych grudek w okolicy narządów płciowych. U kobiet brodawki zazwyczaj  pojawią się wokół pochwy, na wargach sromowych, zaś u mężczyzn kłykciny kończyste pojawiają się na prąciu, często na lub pod napletkiem. W wyglądzie kłykciny mogą być małe lub duże, szorstkie lub gładkie. Są bezbolesne, choć niektórzy pacjenci doświadczają swędzenia i pieczenia. Brodawki mogą czasem pojawić się wewnętrznie, co może oznaczać że objawy kłykcin kończystych mogą przez długi okres czasu pozostać niezauważone.

Co wywołuje infekcje kłykcinami

Kłykciny kończyste wywoływane są przez wirusa brodawczaka ludzkiego, znanego również jako HPV, który przenosi się podczas kontaktu seksualnego. Badania wskazują na fakt, że prawie 90% przypadków zakażenia kłykcinami kończystymi wywoływanych jest dwoma szczepami wirusa: typem HPV-6 lub HPV-11. Szczepy te uważane są za „niskiego ryzyka”, gdyż ich potencjał wywołania raka jest niewielki. Niestety inne typy wirusa HPV mogą prowadzić do raka szyjki macicy (tak jak np. HPV-16). Nie są to jednak te same szczepy, co wywołują kłykciny. Dlatego osoby aktywne seksualne i często zmieniające partnerów powinny bezwzględnie podczas każdego stosunku używać zabezpieczenia. Kłykciny kończyste przenoszone są także podczas stosunku płciowego oralnego i analnego z zarażoną osobą.

Większość ludzi nie będzie świadoma zarażenia chorobą w początkowych stadiach, gdyż może minąć od kilku miesięcy do nawet paru lat zanim wirus HPV znajdujący się w organizmie wywoła wykwity kłykcin. Dlatego właśnie bardzo zalecane jest wykonanie badań na choroby przenoszone drogą płciową po każdym odbytym stosunku bez użycia prezerwatywy.

Stosowanie kremu Aldara

Skuteczność kremu Aldara w leczeniu kłykcin kończystych została udowodniona w wielu badaniach klinicznych.  Leczenie kremem  Aldarą jest niezwykle proste , gdyż wystarczy aplikować go trzy razy w tygodniu na zakażone miejsca. Przy zastosowaniu się do zaleceń lekarza, środek może wyleczyć nawet zaawansowane kłykciny kończyste w zaledwie 16 tygodni.Większość pacjentów, zarówno kobiet jak i mężczyzn, może bezpiecznie kupić krem Aldara w naszym serwisie internetowym po odbyciu konsultacji  online z lekarzem. Lek działa najlepiej gdy stosuje się go trzy razy w tygodniu, aplikując na suchą, czystą skórę. Najlepiej nakładać go tuż przed snem, gdyż krem należy zmyć w sześć do dziesięciu godzin po aplikacji, używając mydła i ciepłej wody. Należy zawsze myć ręce przed i po aplikacji. Aby zapobiec podrażnieniu skóry, krem nakłada się cienką warstwą. Nie należy stosować Aldary przez dłuższy okres niż 16 tygodni, jak również nakładać jej na otwarte rany i podrażnioną skórę.

Krem Aldra a efekty uboczne

 

Krem Aldara nie wywołuje zwykle efektów ubocznych , jednak u pacjentów z pewnymi schorzeniami może wywołać  działanie niepożądane. Do tej grupy należą osoby, które niedawno przeszły przeszczep organów, przeszły poważną infekcję i  mają słaby układ immunologiczny, mężczyźni którzy są nieobrzezani, a kłykciny występują u nich pod napletkiem oraz osoby ze stanami zapalnymi skóry.Kremu Aldara należy  unikać, jeżeli jest się uczulonym na któryś z jego składników. Środek nie nadaje się  do leczenia kłykcin kończystych wewnątrz narządów płciowych lub wewnątrz odbytu. Skutki uboczne zwykle są łagodne, ale czasem krem wywołuje reakcje alergiczne, pęcherze, krwawienie, pieczenie miejsca aplikacji lub silne podrażnienie.

Jak zakupić krem Aldra przez internet

 

Aldara (imikwimod) może być zakupiona przez Internet poprzez  podane na dole strony serwisy. Przed zrealizowaniem zamówienia pacjent powinien wypełnić  krótki formularza konsultacji medycznej. Konsultacja jest poufna i na jej podstawie lekarz oceni czy krem Aldara jest najlepszą formą leczenia dla danego pacjenta. Jeśli lekarz  wypisze receptę, leki wysyłane są bezpośrednio z apteki ekspresową usługa kurierską, z dostawą na drugi lub trzeci dzień roboczy.

Kup Aldrę bez recepty

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin. Przyjmujemy płatności wszystkimi głównymi kartami płatniczymi.

Jak zakupić lek przez internet?

1

Wybierz odpowiedni lek

Korzystając z naszego serwisu  dobierz leczenie odpowiadające twoim problemom medycznym

2

Skonsultuj się z lekarzem online

Lekarz uzyska podstawowe informacje na temat twojej historii medycznej

3

Lekarz wypisze receptę

Cały proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut

4

Dostarczymy lek do twojego domu

Apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki.

Cena kremu Aldara w aptekach internetowych

z wysyłką 24 godziny w obszarze Uni Europejskiej