Atorwastatyna

Atorwastatyna na obniżenie ciśnienia krwi jest dostępna na zamówienie przez internet.

Atorwastatyna pomaga zredukować poziom cholesterolu w przypadkach poważnego ryzyka zachorowania na choroby wywoływanych wysokim poziomem cholesterolu.
Ogranicza organizmowi zdolność produkcji „złego” cholesterolu, w tym samym czasie zwiększając poziom „dobrego” cholesterolu, przez co zmniejsza ryzyko ataku serca i udaru.

  • Znacząco zmniejsza poziom cholesterolu
  • Zwiększa długość życia i minimalizuje ryzyko ataku serca i udaru.
  • Generyczna wersja Lipitoru
  • Dostępna w dawkach 10 mg, 20 mg, 40 mg i 80 mg.

Bierz pod uwagę, że lekarz może ci przepisać ten lek jeśli wcześniej miałeś go zalecony lub może zostać zalecony przez lekarza.

Czym jest Atorwastatyna?atorvastatin-l

Lek ten jest szeroko znany jako inhibitor reduktazy HMG-CoA lub „statyna”. Wspomaga leczenie pacjentów z wysokim cholesterolem poprzez zmniejszanie poziomu cholesterolu i triglicerydow we krwi. Preparat ma zdolność zredukowania ryzyka zawału serca, udaru i innych problemów zdrowotnych u pacjentów w grupie ryzyka. Zaleca się konstruktywne zmiany w diecie i stylu życia aby zmaksymalizować skuteczność leku.

Jakie są korzyści?

Leki z grupy statyn, takie jak Atorwastatyna pomagają w zmniejszaniu poziomu cholesterolu w przypadkach, gdzie same zmiany w stylu życia nie przyniosły pożądanych rezultatów. Większość pacjentów nie odczuwa jakichkolwiek zmian, gdyż wysoki cholesterol rzadko wywołuje jakiekolwiek objawy. Niemniej jednak, jeśli choroba nie jest leczona, może spowodować poważne ryzyko wystąpienia choroby wieńcowej, dusznicy bolesnej czy udaru. Jeśli zakupisz Atorwastatynę online i ją zastosujesz, znacząco obniżysz swój poziom cholesterolu, dzięki czemu zwiększysz długość życia jeśli należysz do grupy ryzyka chorób związanych z cholesterolem.

Jak Atorwastatyna działa?

Ciało naturalnie tworzy cholesterol, gdyż jest on potrzebny do budowy komórek i hormonów. Ten typ cholesterolu jest znany jako HDL lub jako lipoproteina o wysokiej-gęstości. LDL (lipoproteina o niskiej gęstości) nazywana często jako „zły” cholesterol, gdyż osiada się na ścianach tętnic i uniemożliwia krwi na spokojny przepływ. Leki z grupy statyn działają poprzez blokowanie enzymów, które grają zasadniczą rolę w produkcji LDL, dzięki czemu redukuje szanse na niewydolność serca.

Co się stanie jeśli zapomnę dawki?

Jeśli z jakiegoś powodu zapomnisz wziąć dawkę, powinieneś ją wziąć gdy tylko sobie przypomnisz o tym fakcie. Alternatywnie, jeśli czas następnej dawki krótszy niż 12 godzin, kluczowym jest abyś nie brał ekstra dawki.

Kto może kupić Atorwastatynę online?

Większość pacjentów cierpiących na wysoki poziom cholesterolu lub glicerydów może bezpiecznie zamówić Atorwastatynę online. Lek ten nie będzie ci przepisany jeśli jesteś w ciąży, lub jesteś osobą karmiącą, albo cierpisz na chorobę nerek. Nie możesz stosować Atorwastatyny jeśli już stosujesz inne leki, gdyż mogą wpłynąć na sposób w jaki twój organizm przetwarza składniki. W to się zalicza: niektóre antybiotyki, leki immunomodulujące, leki na nadciśnienie lub regulujące produkcję lipidów.

Jak stosować Atorwastatynę?

Atorwastatyna jest dostępna w następujących dawkach: 10 mg, 20 mg, 40 mg oraz 80 mg. Potrzebna dawka będzie określona przez Twojego lekarza. Po okresie czterech tygodni, Twoja dawka zależnie od otrzymanego efektu może zostać zmieniona, niemniej jednak ważnym jest aby nie brać większej dawki niż zalecaną przez lekarza. Atorwastatyna nie powinna być mieszana z dużą ilością alkoholu. Ze względu na naturalne właściwości związków grejpfruta, które zwiększają zdolności organizmu do trawienia leku, zaleca się łączenie statyn z grejfrutem.

Jakie są skutki uboczne?

Podobnie jak z innymi lekami przepisywanymi na receptę, Atorwastatyna może wywołać skutki uboczne, ale te zazwyczaj są rzadkie i szybko znikają po tym jak organizm przyzwyczai się do składników. Niemniej jednak u jednego na 10 000 pacjentów może wywołać poważniejsze skutki uboczne, które mogą wymagać interwencji lekarskiej. Obejmują one: reakcje alergiczne (charakteryzujące się obrzękiem twarzy lub trudnością w oddychaniu), łuszczeniem i powstawaniem pęcherzy skóry i ból mięśni. Niektórymi z częstszych skutków ubocznych są mdłości, bóle głowy, zawroty głowy lub zator nosa.

 

Cena Atorwastytyny w aptekach Internetowych: (kliknij aby sprawdzić)