(0)22 307 37 99 [email protected]

Azytromycyna bez recepty

Porównaj ceny w aptekach internetowych

 

 

Azytromycyna, znana w Polsce pod inną nazwą, jako Sumamed to:

 

Należy pamiętać, że ofiarami chlamydii  padają osoby w każdym wieku, ale w ostatnich latach  największą  liczbę zachorowań zaobserwowano u ludzi w wieku 15-25 lat. Chlamydia jest jedną z najczęstszych chorób przenoszonych drogą płciową w Europie. Jest bardzo niebezpieczna, gdyż może prowadzić do poważnych powikłań zdrowotnych jeśli nie jest odpowiednio leczona, a w szczególności bezpośrednio zagraża narządom płciowym. Aby zwalczyć tę przenoszoną drogą płciową chorobę należy zastosować odpowiednie antybiotyki.

Przeczytaj o innych lekach:

Jak działa Azytromycyna?

Azytromycyna to lek  hamujący rozwój bakterii, przez co umożliwia  organizmowi ich całkowite zwalczenie. Lek przenika  również do komórek bakteryjnych i oddziałuje  na funkcję ich wewnętrznego peptydu oraz produkcję białka, chroniąc zdrowe komórki przez zniszczeniem.

Kto nie powinien przyjmować leku?

Mimo iż azytromycyna jest lekiem ogólnie bezpiecznym w zwalczaniu infekcji przenoszonych drogą płciową, w przypadku niektórych schorzeń, do których należą choroby wątroby, choroby nerek, miastenia, arytmie serca, czy zespół długiego QT, należy unikać jego stosowania. Preparatu nie powinny również przyjmować kobiety w ciąży lub karmiące piersią. Ponieważ lek ten może wchodzić w reakcję z niektórymi innymi lekami, podczas konsultacji medycznej należy poinformować lekarza o wszelkich przyjmowanych preparatach ziołowych oraz lekach sprzedawanych na receptę i bez recepty.

Azytromycyna a efekty uboczne

Mimo, iż objawy niepożądane podczas stosowania azytromycyny są bardzo rzadkie, nie można ich wykluczyć całkowicie. Ich nasilenie jest zwyczaj łagodne i krótkotrwałe. Do najczęściej występujących skutków ubocznych leku zalicza się łagodne nudności, wymioty, biegunkę, zaparcia, bóle brzucha, bóle i zawroty głowy, uczucie zmęczenia, swędzenie pochwy lub upławy, swędzenie skóry lub wysypki skórne. Jeżeli objawy te staną się uciążliwe lub w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej na lek, należy skonsultować się z lekarzem.

Jak kupić Azyromycynę przez internet

Azytromycyna jest dostępna wyłącznie na receptę. Podane na dole strony serwisy internetowe umożliwią bezpieczny zakup tabletek. Po odbyciu bezpłatnej  poufnej konsultacji online lekarz na podstawie historii przebytych chorób i stanu zdrowia pacjentki upewni się, czy kuracja może być bezpiecznie stosowana. Przy braku przeciwwskazań wystawi receptę. Recepta zostanie zrealizowana w ciągu 1-2 dni roboczych, zaś jeżeli lekarz z jakiś powodów nie wypisze recepty, pacjentka nie ponosi żadnych kosztów finansowych.

Kup Aztromycynę bez recepty

 

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin.

 

Jak zakupić lek przez internet?

1

Wybierz odpowiedni lek

Korzystając z naszego serwisu  dobierz leczenie odpowiadające twoim problemom medycznym

2

Skonsultuj się z lekarzem online

Lekarz uzyska podstawowe informacje na temat twojej historii medycznej

3

Lekarz wypisze receptę

Cały proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut

4

Dostarczymy lek do twojego domu

Apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki.

Cena Azytromycyny w aptekach internetowych

z wysyłką 24 godziny w obszarze Uni Europejskiej