(0)22 307 37 99 [email protected]

Cefiksym bez recepty

Porównaj ceny w aptekach internetowych

 

 

Cefiksym (Suprax) stosowany jest zwykle do leczenia większości chorób przenoszonych drogą płciową, w tym rzeżączki, jeżeli połączony jest z  antybiotykiem o nazwie Azytromycyna.
Cefiksym uniemożliwia bakteriom budowanie ścian komórkowych, co znacznie je osłabia i prowadzi do ich obumierania. Następnie organizm w sposób naturalny wydala bakterie.

  • Niezwykle prostu i efektywny w użyciu, ponieważ większość pacjentów kończy kurację po pojedynczej dawce 400mg
  • Znany też pod nazwą Suprax i Cefixime
  • Zabija bakterie poprzez uniemożliwianie im budowania ścian komórek
  • Dostępny w tabletkach o dawce 200mg lub 400mg

Jak przebiega rzeżączka

Rzeżączka zwykle jest chorobą  nietrudną w leczeniu ale  nie wywołuje objawów. Już jednorazowa kuracja połączeniem antybiotyków Cefiksym i Azithromycin wystarcza do całkowitego zwalczenia choroby. Rzeżączkę zwykle nie trudno jest zdiagnozować ponieważ wywołuje charakterystyczne objawy: u mężczyzn są to zwykle  ropne wycieki z cewki moczowej, pieczenie i ból przy oddawaniu moczu, zapalenie przedniego odcinka cewki moczowej (najczęściej), czasem występuje też  obrzęk najądrzy lub bolesne zapalenie żołędzi, zaś 10% przypadków przebieg bezobjawowy; zaś u kobiet charakterystycznym objawem są  upławy, zaburzenie cyklu miesiączkowego, obfita menstruacja. Choroba czasem przebiega bezobjawowo, zarówno u mężczyzn jak i u kobiet.

Jak działa Cefiksym?

Antybiotyk używany do produkcji Cefiksymu  stosowanego przy leczeniu rzeżączki to tak zwany cephalosporin. Składnik ten zabija bakterie rzeżączki wpływając na ich zdolność do tworzenia ścian komórkowych. Bakteria nie mogąc wytworzyć ściany komórkowej nie ma zapewnionej  warstwy ochronnej,  a więc komórki  są wrażliwe na działanie szkodliwych substancji i szybko podlegają rozpadowi.

Kto nie powinien przyjmować leku Cefiksym

Lekarze dermatolodzy nie zalecają  stosowania Cefiksymu dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią. Pacjent nie powinien też zażywać tego leku  jeśli choruje  na cukrzycę, choroby nerek lub jeśli  przyjmuje Warfarin. Konieczne jest wymienienie wszystkich przyjmowanych leków w formularzu konsultacji przy zamawianiu leku, tak aby lekarz mógł zdecydować czy istnieją jakieś przeciwwskazania do stosowania kuracji.

Przebieg leczenia Cefiksymem

 

Leczenie  Cefixime jest bardzo krótkie,  tak więc ryzyko wystąpienia  skutków ubocznych jest minimalne. Jeżeli wystąpią, będą to objawy typu bóle brzucha, wymioty, rozwolnienie, wysypka lub bóle głowy należy skontaktować się z lekarzem. Zwykle jednak objawy uboczne się lekkie, ponieważ stosowanie tego antybiotyku większość pacjentów kończy na jednej dawce, o potrzebie powtórzenia decyduje lekarz. W razie nawrotu objawów schorzenia należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem, który prawdopodobnie zadecyduje o powtórzeniu kuracji.

Jak zakupić Cefiksym przez internet

 

Tabletki Cefiksym można dyskretnie i bezpiecznie kupić przez podane na dole strony serwisy. Konieczne będzie  wypełnienie krótkiej konsultacji medycznej online. Podane dane są w pełni poufne. Jeśli doktor potwierdzi, że Cefiksym jest odpowiednim wyborem w danym przypadku, wypisze receptę, a lek będzie dostarczony następnego dnia. Pamiętajmy, że aż do momentu zakończenia kuracji i ustąpienia objawów należy zaprzestać aktywności seksualnej, gdyż istnieje poważne ryzyko zakażenia partnera.

Kup Cefiksym bez recepty

 

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin.

Jak zakupić Cefiksym przez internet?

1

Wybierz odpowiedni lek

Korzystając z naszego serwisu  dobierz leczenie odpowiadające twoim problemom medycznym

2

Skonsultuj się z lekarzem online

Lekarz uzyska podstawowe informacje na temat twojej historii medycznej

3

Lekarz wypisze receptę

Cały proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut

4

Dostarczymy lek do twojego domu

Apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki.

Cena leku Cefiksym w aptekach internetowych

z wysyłką 24 godziny w obszarze Uni Europejskiej