(0)22 307 37 99 [email protected]

Cerazette bez recepty

Tabletki antykoncepcyjne

Porównaj ceny w aptekach internetowych

 

 

Cerazette znana jest jako mini pigułka i posiada 99% skuteczności w zapobieganiu ciąży. Różni się ona od zwykłej pigułki tym, że zawiera tylko sztuczny progestogen, a nie zawiera estrogenu. Aktywnym środkiem tej antykoncepcji jest dezogestrel i w przeciwieństwie do innych mini pigułek, zapobiega on owulacji, tak samo jak w przypadku zwykłej pigułki.

Powszechne mini pigułki nie zatrzymują jajeczkowania, a ich działanie opiera się na zmianie śluzu szyjkowego i wyściółki macicy, przez co Cerazette jest jedną z najskuteczniejszych mini pigułek. Pigułki Cerazette są tak samo skuteczne jak dwuskładnikowe doustne środki antykoncepcyjne, ale nie zawierają sztucznego estrogenu. Dzięki temu są znacznie bezpieczniejsze dla kobiet karmiących piersią, powyżej 35 roku życia oraz palących. Można je wziąć nawet 12 godzin później niż zwykle, podczas gdy powszechne mini pigułki należy przyjąć najpóźniej w ciągu 3 godzin każdego dnia. Można bezpiecznie kupić pigułki Cerazette online z euroClinix. Należy tylko wypełnić konsultację online podczas składania zamówienia. Wszystkie Twoje dane są poufne i będą wykorzystane tylko przez naszego lekarza, który zdecyduje, czy środek antykoncepcyjny, który przepisuje jest dla Ciebie bezpieczny. Następnie zamówienie zostanie przekazane do natychmiastowej wysyłki.

Jakie korzyści płyną ze stosowania Cerazette?

Pigułki Cerazette zapewniają natychmiastową ochronę przeciw ciąży, jeśli zaczniesz je zażywać pierwszego dnia okresu. Dostarczają kobietom szczególnie wrażliwym na estrogen kompleksową metodę antykoncepcji, która działa tak samo skutecznie jak normalna pigułka. Tabletki Cerazette przynoszą ulgę kobietom, które mają bolesne miesiączki. Około 94% kobiet potwierdziło w badaniach, ż odczuwały znacznie mniejszy ból menstruacyjny w trakcie zażywania Cerazette.

Kto nie powinien stosować tabletek antykoncepcyjnych Cerazette

Pacjentki które są w ciąży, bądź jest podejrzenie zajścia w ciąże, kobiety karmiące piersią a także kobiety

  • z arytmią lub innymi wadami serca
  • po przebytym nowotworze piersi
  • z nadciśnieniem tętniczym
  • chorujące na cukrzycę z powikłaniami
  • u których pojawiają się krwawienia o nieznanym pochodzeniu
  • regularnie palące papierosy

Tabletki antykoncepcyjne Cerazette a efekty uboczne

Objawy niepożądane są zwykle łagodne i zazwyczaj mijają gdy tylko organizm przyzwyczai się do hormonów. Jeśli pojawią się zawroty głowy, wymioty, wahania wagi, tkliwość piersi lub inne niepokojące objawy, wówczas pacjentka niezwłocznie zaprzestać przyjmowania tabletek i skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Tak jak inne leki hormonalne Cerazette może wywoływać nieznaczny spadek libido, który ustępuje zwykle po kilku tygodniach. Leki antykoncepcyjne o niskiej zawartości hormonów nie powodują drastycznych zmian w masie ciała.

Ulotka Cerazette po angielsku

Ulotka informacyjna pacjenta przyjmującego lek Brevinor (Binovum) służy wyłącznie do celów informacyjnych. Najnowsze informacje producenta można znaleźć na ulotce dołączonej do opakowania leku. Nasz serwis nie ponosi odpowiedzialności za zawarte w niej informacje.

Jak kupić Cerazette przez Internet

Cerazette jest dostępny wyłącznie na receptę. Podane na dole strony serwisy internetowe umożliwią bezpieczny zakup tabletek. Po odbyciu bezpłatnej  poufnej konsultacji online lekarz na podstawie historii przebytych chorób i stanu zdrowia pacjentki upewni się, czy kuracja może być bezpiecznie stosowana. Przy braku przeciwwskazań wystawi receptę. Recepta zostanie zrealizowana w ciągu 1-2 dni roboczych, zaś jeżeli lekarz z jakiś powodów nie wypisze recepty, pacjentka nie ponosi żadnych kosztów finansowych.

Jak zakupić Cerazette przez internet?

1

Wybierz odpowiedni lek

Korzystając z naszego serwisu  dobierz leczenie odpowiadające twoim problemom medycznym

2

Skonsultuj się z lekarzem online

Lekarz uzyska podstawowe informacje na temat twojej historii medycznej

3

Lekarz wypisze receptę

Cały proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut

4

Dostarczymy lek do twojego domu

Apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki.

Cena Cerazette w aptekach internetowych

z wysyłką 24 godziny w obszarze Uni Europejskiej