(0)22 307 37 99 [email protected]

Cilest bez recepty

Tabletki antykoncepcyjne

Porównaj ceny w aptekach internetowych

 

 

W jaki sposób działają tabletki Cilest?

Cilest ma ponad 99% skuteczności w zapobieganiu ciąży, jest również stosowany do regulowania miesiączek i leczenia endometriozy. Jest to tabletka dwuskładnikowa, zawierająca Ethinylestradiolum 0,035 + Norgestimatum 0,250, tak więc jej działanie obejmuje kilka obszarów. Hormony w pigułkach zapobiegają ciąży, tłumiąc funkcje przysadki, co zatrzymuje rozwój i uwolnienie komórki jajowej w jajniku (owulacja). Progestagen również zapobiega przedostaniu się męskiego nasienia do jaja i zmianom w błonie śluzowej macicy. Cilest to:

 • Sprawdzony lek na endometriozę i inne uciążliwe symptomy przedmiesiączkowe (Endometrioza to bardzo powszechna choroba kobieca, która może nieść ze sobą wiele negatywnych skutków zarówno dla zdrowia, jak i codziennego funkcjonowania kobiety. Endometrioza w fazie początkowej objawia się   możliwymi  do rozpoznania zmianami wynikającymi z przerostu tkanek błony śluzowej macicy. Zmiany pojawiają się przede wszystkim w macicy, jajnikach oraz jajowodach.
 • Reguluje krwawienia miesiączkowe
 • Wygodny sposób antykoncepcji w postaci codziennej pigułki
 • Zażywane przez 21 dni, po których następuje 7-dniowa przerwa
 • Każda tabletka zawiera norgestymat 250mcg i etynyloestradiol 35mcg

Pigułki Cerazette zapewniają natychmiastową ochronę przeciw ciąży, jeśli zaczniesz je zażywać pierwszego dnia okresu. Dostarczają kobietom szczególnie wrażliwym na estrogen kompleksową metodę antykoncepcji, która działa tak samo skutecznie jak normalna pigułka. Tabletki Cerazette przynoszą ulgę kobietom, które mają bolesne miesiączki. Około 94% kobiet potwierdziło w badaniach, ż odczuwały znacznie mniejszy ból menstruacyjny w trakcie zażywania Cerazette.

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Cilest?

W celu natychmiastowej ochrony przed ciążą należy rozpocząć przyjmowanie tabletek Cilest pierwszego dnia krwawienia menstruacyjnego. Te pigułki przeznaczone są dla pełnoletnich kobiet, które nie są w ciąży, nie karmią piersią a poszukują leków o małej zawartości hormonów,

Kto nie powienien stosować tabletek antykoncepcyjnych Cilest?

Pacjentki które są w ciąży, bądź jest podejrzenie zajścia w ciąże, kobiety karmiące piersią a także kobiety:

 

 • z arytmią lub innymi wadami serca
 • po przebytym nowotworze piersi
 • z nadciśnieniem tętniczym
 • chorujące na cukrzycę z powikłaniami
 • u których pojawiają się krwawienia o nieznanym pochodzeniu
 • regularnie palące papierosy

Tabletki antykoncepcyjne Cilest a efekty uboczne

Objawy niepożądane  są zwykle łagodne i zazwyczaj mijają gdy tylko organizm przyzwyczai się do hormonów. Jeśli pojawią się zawroty głowy, wymioty, wahania wagi, tkliwość piersi lub inne niepokojące objawy, wówczas pacjentka niezwłocznie zaprzestać przyjmowania tabletek i skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Tak jak inne leki hormonalne Cilest może wywoływać nieznaczny spadek libido, który ustępuje zwykle po kilku tygodniach. Leki antykoncepcyjne o niskiej zawartości hormonów nie powodują drastycznych zmian w masie ciała.

 

Ulotka Cilest

Ulotka informacyjna pacjenta przyjmującego lek Cilest służy wyłącznie do celów informacyjnych. Najnowsze informacje producenta można znaleźć na ulotce dołączonej do opakowania leku. Nasz serwis nie ponosi odpowiedzialności za zawarte w niej informacje.

 

Cilest – ulotka

Jak zakupić Cilest przez internet?

1

Wybierz odpowiedni lek

Korzystając z naszego serwisu  dobierz leczenie odpowiadające twoim problemom medycznym

2

Skonsultuj się z lekarzem online

Lekarz uzyska podstawowe informacje na temat twojej historii medycznej

3

Lekarz wypisze receptę

Cały proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut

4

Dostarczymy lek do twojego domu

Apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki.

Cena tabletek Cilest w aptekach internetowych

z wysyłką 24 godziny w obszarze Uni Europejskiej