(0)22 307 37 99 [email protected]

Condyline bez recepty

condyline

Porównaj ceny w aptekach internetowych

 

 

Condyline jest zatwierdzonym lekiem na kłykciny kończyste i przynosi szybkie rezultaty.
Aktywny składnik leku przedostaje się do jądra komórki brodawki i zapobiega jej dalszemu podziałowi i rozmnażaniu, przez co kłykciny zostają osłabione i obumierają dzięki czemu mogą zostać wydalone przez organizm. Zalety leku Condyline to

 

  • szybkość gdyż jest jednym z najskuteczniejszych  leków na kłykciny kończyste, działający już po trzech dniach
  • Jego skuteczność udokumentowana jest wieloma badaniami klinicznymi oraz praktyką
  • Znany również pod nazwą Condylox, podobny do Warticonu
  • Dostępny w formie roztworu 0.5% 3.5ml
 

Sprawdź inne leki

Czym są kłykciny kończyste?

Kłykciny kończyste wywoływane są przez wirusa brodawczaka ludzkiego, znanego również jako HPV, który przenosi się podczas kontaktu seksualnego. Badania wskazują na fakt, że prawie 90% przypadków zakażenia kłykcinami kończystymi wywoływanych jest dwoma szczepami wirusa: typem HPV-6 lub HPV-11. Szczepy te uważane są za „niskiego ryzyka”, gdyż ich potencjał wywołania raka jest niewielki. Niestety inne typy wirusa HPV mogą prowadzić do raka szyjki macicy (tak jak np. HPV-16). Nie są to jednak te same szczepy, co wywołują kłykciny. Dlatego osoby aktywne seksualne i często zmieniające partnerów powinny bezwzględnie podczas każdego stosunku używać zabezpieczenia. Kłykciny kończyste przenoszone są także podczas stosunku płciowego oralnego i analnego z zarażoną osobą.

Jak stosować Condyline

Roztwór Condyline powinien zostać zaaplikowany na kłykciny, co ma zapobiegać  ich rośnięciu i namnażaniu się, powodując obumieranie komórek brodawkowych oraz ostatecznie ich całkowite zniknięcie. Jeśli używany poprawnie, u większości pacjentów Condyline całkowicie zwalcza kłykciny w cztery tygodnie. Toksyczne oddziaływanie leku dezaktywuje jądro komórki, odpowiedzialne za podział i reprodukcję. Nie mogąc się rozmnażać, komórki kłykcin obumierają i zostają zastąpione zdrowymi komórkami skóry.

Kto może stosować Condyline?

Lek ten może być używany przez dorosłych i osoby starsze do leczenia kłykcin kończystych. Nie jest on natomiast bezpieczny do stosowania przez dzieci. Condyline nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży oraz karmiące piersią, jak i osoby uczulone na główny składnik leku podofilotoksynę (podophyllotoxin). W razie wszelkich wątpliwości należy koniecznie skonsultować się z lekarzem.

Aplikacja Condyline

 

Ponieważ Condyline ma formę roztworu, aplikacja jest niezwykle prosta , a wchłanianie leku odbywa się natychmiast. Condyline leczy kłykciny gdy stosuje się go dwa razy dziennie, rano i wieczorem, przez 3 kolejne dni. Roztwór należy rozprowadzić na brodawce i lekko wsmarować. Na powierzchni kłykciny powinna utworzyć się cienka warstwa leku o foliowej teksturze. Procedurę należy powtórzyć w następnym tygodniu, również przez 3 dni z rzędu i taką kurację powtarzać co tydzień aż do zupełnego wyleczenia kłykcin. Należy zawsze pamiętać o myciu rąk przed i po aplikacji leku.

Condyline a efekty uboczne

 

Condyline jest bezpieczny w stosowaniu, ale tak jak każdy lek może wywoływać efekty uboczne, jest to niewielkie ryzyko a działania niepożądane są zwykle bardzo łagodne, mogą być to mdłości, wymioty oraz zapalenie lub uczucie pieczenia w miejscu aplikacji. Jeśli skutki uboczne nasilą się lub nie ustąpią po kilku dniach, należy skontaktować się z lekarzem. Objawy świadczące o wystąpieniu reakcji alergicznej na składnik aktywny leku to puchnięcie języka, ust lub twarzy, wysypka oraz trudności w oddychaniu i wymagają one bezzwłocznej interwencji medycznej.

Jak zakupić Condyline przez internet

 

Na stronach serwisów podanych na dole strony można bezpiecznie i dyskretnie zakupić Condyline drogą internetową. Przy składaniu zamówienia, każdy pacjent wypełnia krótki i poufny formularz konsultacji medycznej, który jest przesyłany prosto do naszych lekarzy. Na podstawie formularza konsultacji jeden z naszych lekarzy sprawdzi, czy środek może być bezpiecznie stosowany przez danego pacjenta i czy jest to odpowiedni lek na kłykciny w jego przypadku.

Kup Condylinę bez recepty

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin.

Condyline – Ulotka

Jak zakupić Condyline przez internet?

1

Wybierz odpowiedni lek

Korzystając z naszego serwisu  dobierz leczenie odpowiadające twoim problemom medycznym

2

Skonsultuj się z lekarzem online

Lekarz uzyska podstawowe informacje na temat twojej historii medycznej

3

Lekarz wypisze receptę

Cały proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut

4

Dostarczymy lek do twojego domu

Apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki.

Cena Cendyline w aptekach internetowych

z wysyłką 24 godziny w obszarze Uni Europejskiej