Crestor

Jak skutecznie obniżyć cholesterol kupując Crestor online

Crestor jest lekiem obniżającym poziom cholesterolu z udowodnioną skutecznością. Wysoki cholesterol sam w sobie nie powoduje objawów. Pierwsze oznaki problemu pojawiają się kiedy cholesterol zbiera się w tętnicach do tego stopnia, że wpływa na przepływ krwi. Kiedy przepływ krwi jest ograniczony, osoby są bardziej narażone na choroby wieńcowe i udar mózgu. Crestor należy do grupy leków zwane statynami, które są z powodzeniem używane u pacjentów z wysokim cholesterolem redukując jego poziom we krwi o 25 do 30%.

  • Zmniejsza ryzyko zawału serca i udaru.
  • Redukuje poziom „złego” cholesterolu jednocześnie zwiększając poziom „dobrego”.
  • Ten preparat jest generycznym lekiem Rosuwastatyny.
  • Dostępny w dawkach 5 mg, 10 mg, 20 mg i 40 mg.

Kto powinien go unikać?

Podczas stosowania tego leku, zaleca się unikania leków zobojętniających bez porady lekarza. Niektóre leki zobojętniające powodują utrudnione wchłanianie Crestoru.

Lek ten działa optymalnie jeśli będziesz unikał jedzenia bogatego w tłuszcze. Preparat nie będzie skuteczny w obniżaniu poziomu cholesterolu jeśli nie będziesz przestrzegać diety niskotłuszczowej.

Czym jest Crestor?crestor-l

Crestor jest zalecany osobom o wysokim poziomie cholesteroli we krwi, u których zmiany w stylu życia nie przyniosły rezultatu. Crestor jest rodzajem statyny używanej do skutecznego leczenia wysokiego cholesterolu.

Cholesterol jest potrzebny organizmowi i przetwarzany przez wątrobę, ale jeśli krew zawiera go zbyt dużo, zaczyna odkładać się w ścianach tętnic. Przy dawce 10 mg, Crestor jest w stanie zmniejszyć produkcję cholesterolu przez wątrobę o więcej niż połowę, jeśli prowadzony jest zdrowy styl życia. Może również powstrzymać rozwój miażdżycy.

Crestor na wysoki cholesterol jest dostępny na zamówienie online po wypełnieniu krótkiego, darmowego formularza kontaktowego. Wypełniony formularz zostanie przeanalizowany przez wykwalifikowanego lekarza i rozpatrzony pozytywnie jeśli ten lek okaże się dla Ciebie odpowiedni.

Jak działa Crestor?

Statyny działają poprzez zmniejszenie poziomu LDL we krwi i zwiększenie HDL (dobrego cholesterolu). Może być również stosowany do redukowania poziomu triglicerydów. Zmniejszając ilość złego cholesterolu, Crestor może powstrzymać powstawanie blaszki miażdżycowej w żyłach i tętnicach. Kiedy blaszka się stworzy, wpływa ona na przepływ krwi w organizmie i pozostawiona bez leczenia może doprowadzić do choroby wieńcowej lub udaru. Może również pomóc w usuwaniu nadmiaru cholesteroli, który jest obecny we krwi, zmniejszając tym samym jego poziom.

Jak stosować Crestor?

  • Przed spożyciem Crestora zapoznaj się z instrukcjami, gdyż dostarczą ci najświeższe informacje, niemniej jednak zarys jego stosowania jest następujący:
  • Zwykle zaleca się przyjęcie leku raz dziennie popijając wodą.
  • Crestor powinien być stosowany o tej samej porze każdego dnia, aby konsekwentnie utrzymać poziom cholesterolu.
  • Powinieneś stosować Crestor nawet kiedy osiągniesz normalny poziom cholesterolu, gdyż pomoże on go utrzymać.

Dawkowanie

Tabletki Crestor mogą być kupione w trzech różnych dawkach, tj. 5, 10, 20 lub 40 mg, w pojedynczych paczkach zawierających po 84 tabletki.

 

Cena Crestoru w aptekach Internetowych: (kliknij aby sprawdzić)