(0)22 307 37 99 [email protected]

Famvir bez recepty

Porównaj ceny w aptekach internetowych

 

 

Lek przeciwwirusowy, który szybko przynosi ulgę w objawach opryszczki narządów płciowych, opryszczki wargowej i pólpaśca.

Przynosi ulgę już w ciągu 24 godzin i znacznie redukuje czas napadu infekcji wirusa opryszczki.

 

  • Stosowany w ciągu pierwszych 24 godzin wykazuje się największą skutecznością.
  • Może być stosowany aby powstrzymywać przyszłe ataki opryszczki narządów rodnych i opryszczki wargowej.
  • Szybko przynosi ulgę nieprzyjemnym objawom.
  • Dostępny w dawkach 250 mg i 500 mg.

Sprawdź inne leki

Acyklowir

Valtrex

Famvir

Czym jest Famvir

Famvir jest skutecznym lekiem przeciwwirusowym, który mogą kupić przez internet zarówno kobiety jak i mężczyźni chcący leczyć się na wirusa opryszczki. Ten potwierdzony klinicznie lek posiada zdolność spowolnienia wzrostu wirusa opryszczki, pozwalając organizmowi zwalczyć infekcję. Ten lek nie wyleczy z wirusa opryszczki, ale znacząco zredukuje i uwolni od objawów infekcji. Famvir jest stosowanym doustnie lekiem dostępnym na receptę w formie tabletek o dawkach 250 mg lub 500 mg Ten środek może być użyty w skutecznym leczeniu pólpaśca, niektórych infekcji wirusowych, takich jak opryszczka wargowa, opryszczka narządów rodnych oraz ospa wietrzna.

Korzyści stosowania Famviru

Famvir jest szybko działającym lekiem przeciwwirusowym, który powstrzymuje pojawianie się dalszych objawów już po pierwszym dniu leczenia. Jest najbardziej skuteczny w ciągu 24 godzin od wystąpienia pierwszych objawów i może wykazywać mniejszą skuteczność jeśli zostanie zastosowany później niż 72 godziny od pierwszych objawów. Możesz kupić tabletki Famvir, aby objawy pólpaścca, opryszczki narządów rodnych i opryszczki wargowej ustąpiły szybciej i opanować ich objawy, aby były mniej nieprzyjemne.

Jak działa Famvir

Głównym składnikiem Famviru jest famcyklowir. Famcyklowir jest prolekiem, zmienia się w aktywną formę, pencyklowir zaraz po wchłonięciu. Pencyklowir działa szybko blokując działanie enzymów odpowiedzialnych za powielanie wirusa, który rozprzestrzenia się z komórki na komórki. Ten lek powstrzymuje wirusa od obezwładniania mechanizmów obronnych twojego organizmu, dając czas układowi odpornościowemu na walkę i wyparcie wirusa z powrotem do jego stanu uśpienia.

Jak stosować Famvir

Dawka, którą potrzebujesz kupić jest zależna od Twojego stanu zdrowia, ale im szybciej go zastosujesz, tym szybciej zaobserwujesz rezultaty.

  • Aby leczyć półpaśca, należy brać trzy tabletki 500 mg dziennie przez siedem dni.
  • Aby leczyć opryszczkę wargową, należy brać trzy tabletki 500 mg w trakcie dnia przez siedem dni.
  • Aby leczyć opryszczkę narządów rodnych, należy brać jedną tabletkę 250 mg trzy razy dziennie przez pięć dni aby wyleczyć początkowy atak. Dla nawracających ataków zaleca się dwie tabletki 125 mg dwa razy dziennie przez pięć dni. W leczeniu długoterminowym, zaleca się dwie tabletki 250 mg codziennie.

Kto może stosować Famvir

 

Famvir może być zamówiony online przez każdą osobę powyżej 18 roku życia, która chce leczyć objawy wirusa opryszczki narządów rodnych, opryszczki wargowej i pólpaśca. Udowodniono, że Famvir jest niezwykle skuteczny w leczeniu wirusa opryszczki również u osób powyżej 50 roku życia.

Środki ostrożności

 

Pomimo tego, że większość osób może bezpiecznie stosować Famvir, są choroby i leki z którymi Famvir nie może być stosowany. Powinieneś powiedzieć swojemu lekarzowi jeśli masz którekolwiek z następujących chorób, gdyż w takim wypadku nie będziesz mógł kupić leku: ciężka nietolerancja laktozy; choroby nerki i wątroby; alergie na jedzenie, konserwanty lub barwniki; nietolerancja glukozy. W trakcie konsultacji należy również poinformować o stosowanych lekach.

Infekcja wirusem opryszczki jest niezwykle zaraźliwa i możesz nią zarazić inne osoby w trakcie Twojego leczenia Famcyklowirem. Zaleca się, aby miejsca objęte infekcją nie weszły w kontakt z innymi osobami. Powinieneś unikać dotykania oczu po uprzednim dotykaniu miejsca objętego infekcją. Ważnym jest aby myć często ręce. Pozwoli to na uniknięcie zarażenia innych osób.

Ten lek nie powstrzyma rozprzestrzeniania się wirusa opryszczki; unikaj stosunków płciowych lub używaj prezerwatywy aby zapobiec zarażenie wirusem inne osoby.

Skutki uboczne Famviru

Ten lek jest bardzo dobrze tolerowany, dlatego też jest często przepisywany osobom powyżej 50 roku życia. Skutki uboczne zazwyczaj dotykają bardzo małą ilość osób i są w większości bardzo łagodne i krótkie. Najczęstszymi skutkami ubocznymi są nudności i bóle głowy. Mniej niż 8% może odczuwać rzadsze skutki uboczne, takie jak skurcze menstruacyjne, wymioty, biegunka, uczucie zmęczenia i skurcze. Skutki uboczne zwykle znikają w ciągu kilku dni po stosowaniu tego leku. Jeśli którykolwiek z wymienionych skutków ubocznych będzie się utrzymywać, powinieneś porozmawiać o tym z lekarzem i omówić swoją chorobę tak szybko jak to możliwe.

 

Ulotka Famvir

Jak zakupić Famvir przez internet?

1

Wybierz odpowiedni lek

Korzystając z naszego serwisu  dobierz leczenie odpowiadające twoim problemom medycznym

2

Skonsultuj się z lekarzem online

Lekarz uzyska podstawowe informacje na temat twojej historii medycznej

3

Lekarz wypisze receptę

Cały proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut

4

Dostarczymy lek do twojego domu

Apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki.

Cena Famviru w aptekach internetowych

z wysyłką 24 godziny w obszarze Uni Europejskiej