(0)22 307 37 99 [email protected]

Femoden bez recepty

Tabletki antykoncepcyjne

Porównaj ceny w aptekach internetowych

 

 

W jaki sposób działają tabletki Femoden?

Femoden ma ponad 99% skuteczności w zapobieganiu ciąży, jest również stosowany do regulowania miesiączek i leczenia endometriozy. Jest to tabletka dwuskładnikowa, zawierająca Ethinylestradiolum 0,035 + Norgestimatum 0,250, tak więc jej działanie obejmuje kilka obszarów. Hormony w pigułkach zapobiegają ciąży, tłumiąc funkcje przysadki, co zatrzymuje rozwój i uwolnienie komórki jajowej w jajniku (owulacja). Progestagen również zapobiega przedostaniu się męskiego nasienia do jaja i zmianom w błonie śluzowej macicy. Femoden to:

 

  • zmniejszają objawy napięcia przedmiesiączkowego i intensywność krwawienia,
  • mogą zapobiegać stanom zapalnym przydatków i osteoporozie
  • regulują cykl miesiączkowy
  • zmniejszają ryzyko zachorowania na raka błony śluzowej macicy, jajnika i jelita grubego
  • Stosowana przez 21 dni. po których następuje 7 dni przerwy

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Fimoden?

Do zakupu pigułek Femoden za pośrednictwem naszego serwisu  zapraszamy pacjentki między 18. a 25. rokiem życia, które szukają bezpiecznej a jednocześnie łagodnej terapii hormonalnej, która pozwoli uniknąć nieplanowanej ciąży  Receptę na lek wystawi lekarz po krótkiej konsultacji online.

Kto nie powienien stosować tabletek antykoncepcyjnych Femoden?

Tak jak w przypadku wszystkich leków antykoncepcyjnych występują przeciwwskazania do stosowania Femoden. Pigułek Femoden nie powinny wobec tego przyjmować kobiety u których podejrzewa się lub stwierdzono ciążę i karmiące piersią. Podczas konsultacji online należy poinformować lekarza o takich schorzeniach jak arytmia, zaburzenia krzepliwości krwi, cukrzyca, nowotwory oraz nadciśnienie.

Tabletki antykoncepcyjne Femoden a efekty uboczne

Femoden jest odpowiedni do stosowania przez większość kobiet od 18 do 25 roku życia. Jak w przypadku wszystkich tabletek antykoncepcyjnych może powodować efekty uboczne, takie jak mdłości, zmiany wagi ciała, bóle głowy i nadwrażliwość piersi. Jednak zawarte w tabletkach  hormony są zbilansowane w sposób, który nie powoduje powszechnych, w przypadku innych tabletek, skutków ubocznych jak np. drastyczne wahania masy ciała, poza tym większość efektów ubocznych ustępuje gdy już organizm przyzwyczai się do hormonów. Jeżeli którykolwiek ze skutków ubocznych wystąpi należy skontaktować się z lekarzem, który zaproponuje zmianę tabletek na bardziej odpowiednie.

Jak kupić tabletki antykoncepcyjne Fedomen przez internet

Tabletki antykoncepcyjne Femoden  są dostępne na receptę. Serwis internetowy  umożliwia bezpieczny zakup tabletek. Po odbyciu bezpłatnej i poufnej konsultacji online lekarz na podstawie historii przebytych chorób i stanu zdrowia pacjentki upewni się, czy antykoncepcja może być bezpiecznie stosowana. Przy braku przeciwwskazań wystawi receptę.  Czas realizacji recepty to zwykle dzień roboczy.  Jeżeli z jakiegoś powodu wybrana forma antykoncepcji nie zostanie zatwierdzona przez lekarza, pacjentka nie poniesie żadnych kosztów. W trakcie konsultacji medycznej pacjentka powinna poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach i przebytych chorobach, zmiesza to ryzyko wystąpienia powikłań oraz interakcji z innymi lekami, takim jak wyciąg z dziurawca, który obniża efektywność niektórych leków antykoncepcyjnych.

 

Ulotka Fedomen

Ulotka informacyjna pacjenta przyjmującego lek Femodene służy wyłącznie do celów informacyjnych. Najnowsze informacje producenta można znaleźć na ulotce dołączonej do opakowania leku. Nasz serwis nie ponosi odpowiedzialności za zawarte w niej informacje.

 

Fedomen – ulotka

Jak zakupić Femoden przez internet?

1

Wybierz odpowiedni lek

Korzystając z naszego serwisu  dobierz leczenie odpowiadające twoim problemom medycznym

2

Skonsultuj się z lekarzem online

Lekarz uzyska podstawowe informacje na temat twojej historii medycznej

3

Lekarz wypisze receptę

Cały proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut

4

Dostarczymy lek do twojego domu

Apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki.

Cena tabletek Femoden w aptekach internetowych

z wysyłką 24 godziny w obszarze Uni Europejskiej