(0)22 307 37 99 [email protected]

Femodette bez recepty

Tabletki antykoncepcyjne

Porównaj ceny w aptekach internetowych

 

 

W jaki sposób działają tabletki Femodette?

Femodette  przy odpowiednim zastosowaniu wykazuje prawie 100% skuteczności w zapobieganiu niechcianej ciąży. Femodette to antykoncepcja trzeciej generacji przeznaczona do codziennego stosowania. W tabletkach Femodette oprócz etynyloestradiolu, który jest odpowiednikiem estrogenów, zastosowano gestoden, który zaliczany jest do trzeciej generacji syntetycznego progesteronu. Femodette zapewnia prawie 100% zabezpieczenia przed nieplanowaną ciążą poprzez zapobieganie owulacji, zmianę charakteru śluzu w szyjce macicy oraz utrudnienie plemnikom wniknięcia do wnętrza macicy.

 

 

  • Zawiera bezpieczny dla większości kobiet progesteron trzeciej generacji
  • W prawie 100% zabezpiecza przed ciążą
  • Sprawia, że okres jest lżejszy, mniej bolesny i pojawia się regularnie
  • Substancjami aktywnymi są: gestoden 75mcg i etynyloestradiolu 20mc
  • Tabletki stosowane przez 3 tygodnie, po których następuje 1 tydzień przerwy
  • Tabletki kombinowane (zawierają dwa hormony

Przyjmowanie  dwuskładnikowych tabletek antykoncepcyjnych zapobiega dojrzewaniu i uwalnianiu komórek jajowych z jajników  a także zwiększa gęstość śluzu, co utrudnia plemnikom migracje z pochwy do macicy. Pigułka antykoncepcyjna wpływa także na poziom ukrwienia ścian macicy, co stwarza niekorzystne środowisko dla implementacji zapłodnionych komórek jajowych.

 

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Femodette?

Tabletki antykoncepcyjne Femodette dostępne są przez Internet dla kobiet, które ukończyły 18 rok życia, nie są ciąży i nie karmią piersią i są przed 35 rokiem życie. Niezbędne będzie konsultacja medyczna online, w celu wykluczenia przeciwwskazań. Femodette może przyjmować w celu wyleczenia trądziku, zespołu policystycznych jajników i hirsutyzmu ( nadmiernego owłosienia).

Kto nie powienien stosować tabletek antykoncepcyjnych Fimodette?

Tabletki Femodette nie są odpowiednie dla kobiet, które są w ciąży lub karmiących piersią, mają zdiagnozowane  zaburzenia układu krwionośnego oraz problemy z sercem, wątrobą lub płucami,  ciężką cukrzycę, nadciśnienie tętnicze lub wysoki poziom cholesterolu, z historią nowotworową, z krwawieniem waginalnym o nieznanej przyczynie a także kobiety cierpiące na depresję.

Tabletki antykoncepcyjne Femodette a efekty uboczne

Tabletki antykoncepcyjne mogą wywoływać efekty uboczne, takie jak: bóle głowy, wahania wagi i nadwrażliwość/zwiększenie piersi.  Objawy są zwykle łagodne i zazwyczaj mijają gdy tylko organizm przyzwyczai się do hormonów. Jeśli skutki uboczne utrzymują się przez dłuższy czas to zaleca się konsultacje z lekarzem.

Jak kupić tabletki antykoncepcyjne Femodette przez internet

Tabletki antykoncepcyjne Femodette są dostępne wyłącznie na receptę. Serwis internetowy umożliwia bezpieczny zakup tabletek. Po  odbyciu bezpłatnej  poufnej konsultacji online  lekarz na podstawie historii przebytych chorób i stanu zdrowia pacjentki upewni się, czy antykoncepcja może być bezpiecznie stosowana. Przy braku przeciwwskazań wystawi receptę. Recepta zostanie zrealizowana w ciągu 1-2 dni roboczych, zaś jeżeli lekarz z jakiś powodów nie wypisze recepty, pacjentka nie ponosi żadnych kosztów finansowych.

 

Ulotka Femodette w języku angielskim

Ulotka informacyjna pacjenta przyjmującego lek Femodene służy wyłącznie do celów informacyjnych. Najnowsze informacje producenta można znaleźć na ulotce dołączonej do opakowania leku. Nasz serwis nie ponosi odpowiedzialności za zawarte w niej informacje.

 

Fedomette – ulotka

Jak zakupić Femodette przez internet?

1

Wybierz odpowiedni lek

Korzystając z naszego serwisu  dobierz leczenie odpowiadające twoim problemom medycznym

2

Skonsultuj się z lekarzem online

Lekarz uzyska podstawowe informacje na temat twojej historii medycznej

3

Lekarz wypisze receptę

Cały proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut

4

Dostarczymy lek do twojego domu

Apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki.

Cena tabletek Femodette w aptekach internetowych

z wysyłką 24 godziny w obszarze Uni Europejskiej