(0)22 307 37 99 [email protected]

Leki na impotencję bez recepty

Dostępne w aptekach leki na impotencję

Z badań wynika, że prawie połowa mężczyzn między 40 a 70 rokiem życia cierpi na zaburzenia sprawności seksualnej. Mężczyźni traktują impotencję jako „utratę męskości” i  często rezygnują z aktywności seksualnej, ponieważ mają poczucie mniejszej wartości, bojąc się ośmieszenia czy odrzucenia ze strony partnerki. Nowe metody leczenia impotencji nie tylko umożliwiają normalne życie seksualne, ale wpływają na samoocenę.

Impotencja znana jest także pod nazwą niemocy płciowej i została zaklasyfikowana jako najczęstsza dysfunkcja seksualna występującą u mężczyzn. Lekarze twierdzą że trudności z erekcją ma około dwa i pół miliona polskich mężczyzn i niestety jedynie jedna dziesiąta z nich decyduje się na leczenie, podczas reszta nie podejmuje terapii z powodu wstydu. Na szczęście dla osób dotkniętych impotencją perspektywy są bardzo obiecujące. Medycyna oraz terapia są w stanie “zdziałać cuda”.

 

Udostępnij

Leki na impotencje

 

 

Recepta na leki na potencję

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin. Przyjmujemy płatności wszystkimi głównymi kartami płatniczymi.

Czym są zaburzenia erekcji

Zaburzenia erekcji to termin, którego używa się przy określaniu szeregu męskich dysfunkcji seksualnych. Najczęściej występującym u mężczyzn zaburzeniem jest impotencja, która jest dysfunkcją seksualną występującą u mężczyzn, objawiającą się brakiem erekcji lub ejakulacji mimo silnego podniecenia, stymulacji i satysfakcjonującej gry wstępnej i coraz częściej  dotyka osoby młodsze. Bardzo prostym sposobem na rozpoznanie natury impotencji  jest obserwacja swojego ciała. Jeżeli rano po przebudzeniu lub podczas masturbacji dochodzi do wzwodu to bardzo mało prawdopodobne jest, żeby problemy z potencją miały podłoże fizyczne, często bywa tak, że zaburzenia erekcji mają związek z problemami psychicznymi, stresem w pracy lub wypaleniem zawodowym, najczęściej jednak jest to związane z relacjami z partnerem. Inne formy zaburzeń erekcji obejmują problemy z osiągnięciem orgazmu lub z wytryskiem.

 

Jak wygląda prawidłowy wzwód

Penis osiąga stan wzwodu kiedy ciało jamiste wypełnia się krwią. Jeżeli proces ten jest zakłócony, na przykład przez zaburzenie równowagi hormonalnej, nie jest możliwe osiągnięcie erekcji wystarczające do odbycia całkowitego stosunku, mimo że grę wstępną można nazwać satysfakcjonują. Niezależnie od przyczyny tego zaburzenia, problemy tego typu klasyfikuje się jako „zaburzenie erekcji”, które mają zwykle podłoże  psychologiczne i fizjologiczne lub są spowodowane przez przyjmowane leki, na przykład na nadciśnienie tętnicze.  Problemy z erekcją zwykle odnoszą się do procesu otrzymywania i utrzymania erekcji podczas pobudzenia seksualnego, problemy związane z libido są zwykle uznawane za odrębne zagadnienie i jako takie nie są formą zaburzeń erekcji.

 

Jak rozpoznać impotencję?

Definicja impotencji jest bardzo prosta, polega ona na niemożności osiągnięcia i utrzymania erekcji potrzebnej do uzyskania pełnej satysfakcji podczas stosunku płciowego. W praktyce oznacza to, że podczas pobudzenia seksualnego mężczyzna nie osiąga wzwodu, albo nie jest w stanie go utrzymać podczas stosunku. Oczywiście jeżeli problem zdarzy się raz, albo kilka razy nie od razu oznacza to impotencję, natomiast jeżeli sytuacja  często się powtarza jest to niewątpliwie znak , że należy zasięgnąć porady lekarza lub poszukać pomocy przy wykorzystaniu leków takich jak tabletki na potencję. Za osiągnięcie erekcji odpowiedzialny jest zachodzący w organizmie  proces, który nietrudno  jest zakłócić. Prącie zbudowane jest  z dwóch równoległych ciał jamistych u których podczas pobudzenia seksualnego dochodzi do poszerzenia się ścian, co umożliwia napływ większej ilości krwi. Gdy krew wypełni ciała jamiste wówczas następuje wzwód.

 

Jak mężczyzna osiąga wzwód?

Warto wiedzieć że na  problemy z erekcją najczęściej mają wpływ dwa elementy znajdujące się w organizmie zwane cykliczny GMP i PDE-5. Cykliczny GMP jest substancją odpowiedzialną za rozluźnienie mięśni gładkich ciał jamistych prącia i za napływanie  krwi do członka. PDE-5 jest enzymem, który naturalnie hamuje działanie cyklicznego GMP. Zwiększona produkcja jednego ze związków, ale zarazem niedobór któregoś z nich, może być przyczyną problemów z potencją i sygnałem do rozpoczęcia leczenia.

 

Przyczyny impotencji

Należy pamiętać że kłopoty z potencją mogą wystąpić na tle psychicznym i fizycznym, spowodowane są także przez niektóre leki, na przykład te przyjmowane na nadciśnienie. Rozpoznanie przyczyny jest niezwykle ważne przy poszukiwaniu efektywnych sposobów leczenia. Problemy o podłożu psychologicznym są najczęściej krótkotrwałe
i często terapia jest doskonałym rozwiązaniem, zaś niedyspozycja na tle fizycznym może świadczyć o poważniejszych problemach zdrowotnych. Dzięki lekom na potencję, terapii i nowoczesnym środkom leczenia, przypadłość ta jest dziś łatwo i skutecznie leczona.

 

Psychologiczne przyczyny impotencji

U starszych mężczyzn przyczyną trudności z erekcją jest zwykle andropauza, cechująca się zmniejszaniem wytwarzania męskiego hormonu – testosteronu; postępująca miażdżyca i wiele innych problemów związanych ze starzeniem się. Rzadziej przyczyną impotencji są problemy psychiczne. Często czynniki te występują łącznie, choroba somatyczna upośledza mechanizmy fizjologicznego wzwodu, wywołując lęk i zahamowania, które nasilają zaburzenia fizyczne. Psychogenna impotencja może wynikać z: zahamowania reaktywności seksualnej spowodowanego lękiem przed seksualnością, poczuciem winy, depresją, kompleksami (np. kompleks małego członka), przemęczeniem, stresem, lękiem – przed zapłodnieniem partnerki i niechcianą ciążą, niepewnością siebie jako partnera, poczuciem winy lub poczuciem grzechu, zaburzeń rozwoju psychoseksualnego, problemami w związku, zdradą, nierozpoznaniem orientacji seksualnej oraz nudą w sypialni lub nawet wypaleniem zawodowym. Zazwyczaj w szczególnych okolicznościach (marzenia senne, masturbacja) reakcje genitalne przebiegają prawidłowo.

 

Jak rozpoznać impotencję?

Podczas pobudzenia seksualnego mężczyzna nie osiąga wzwodu, albo nie jest w stanie go utrzymać podczas stosunku. Oczywiście jeżeli problem zdarzy się raz, albo kilka razy nie od razu oznacza to impotencję, natomiast jeżeli sytuacja  często się powtarza jest to niewątpliwie znak , że należy zasięgnąć porady lekarza lub poszukać pomocy przy wykorzystaniu leków takich jak tabletki na potencję. Warto wiedzieć, że podczas przypadkowych kontaktów seksualnych impotencja ma miejsce znacznie częściej i nie jest niczym nienaturalnym, wynika ze stresu i braki zaufania do nowo poznanej partnerki. W szczęśliwym związku coraz częściej pojawiające się kłopoty z potencją zwykle świadczą o głębszym problemie i wówczas warto zasięgnąć porady specjalisty, lekarza, psychologa bądź seksuologa, który dobierze formę leczenia.

Fizjologiczne przyczyny impotencji

Impotencja somatogenna występuje gdy chory w ogóle nie jest w stanie  osiągnąć lub utrzymać erekcji z powodu wieku bądź choroby. O zaburzeniu można mówić tylko wówczas, gdy trudności współżycia powtarzają się wielokrotnie mimo istnienia dobrej relacji emocjonalnej między partnerami w dłużej trwającym związku. Pojawienie problemów z erekcja w epizodycznych kontaktach seksualnych jest na ogół zjawiskiem normalnym, wynikającym z przeżywanego stresu. Niemoc płciowa jest chorobą niezwykle wstydliwą dla mężczyzn, dlatego rzadko udają się do lekarza specjalisty, co jest wielkim błędem, ponieważ obecna medycyna jest w stanie przywrócić choremu erekcję. Choroby i dysfunkcje wpływające na potencję to zwykle: cukrzyca, miażdżyca, nadwaga, palenie tytoniu, alkoholizm, przyjmowanie niektórych leków, uszkodzenia neurologiczne lub kręgosłupa ta także operacja prostaty.

Leczenie impotencji

 

 

Do jakiego lekarza udać się po pomoc

Impotencja to  wciąż problem, o którym mężczyźni niechętnie rozmawiają z lekarzem, mimo że zaburzenia erekcji to jeden z częstych problemów medycznych. Lekarz rodzinny po zebraniu wywiadu potrafi ocenić czy impotencja może wynikać ze schorzeń ogólnoustrojowych, być wynikiem przyjmowania leków czy może ma podłoże psychologiczne.  Zleci wykonanie pewnych badań, które potwierdzą lub wykluczą prawdopodobne przyczyny organiczne, takich jak stężenie glukozy, cholesterolu, oznaczenie poziomu testosteronu i protaktyny.  Warto wiedzieć że diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń wzwodu zajmują się lekarze urolodzy.

 

Jakie są podstawowe metody leczenia zaburzeń wzwodu prącia

  • Leczenie farmakologiczne doustne. Leki doustne – inhibitory fosfodiesterazy typu 5 lub leki hormonalne (androgeny). W Polsce i w naszym serwisie  dostępne są 3 leki z grupy inhibiotów: sildenafil, wardenafil oraz tadalafil. Różnią się one nieznacznie budową chemiczną i okresem działania. Lek przyjmuje się doustnie ok. 30-60 min. przed planowanym stosunkiem. Badanie potwierdzają że wardenafil jest skuteczny u 85% pacjentów z umiarkowanymi zaburzeniami erekcji i u 39% chorych z głębokim zaburzeniem erekcji. Tadalafil działa skutecznie u 87% pacjentów, sildenafil u 83%.

 

  • Leki hormonalne uzupełnią niedobór androgenów. Podstawowym testem w diagnostyce zaburzeń wzwodu jest stężenie wolnego testosteronu w surowicy krwi, Tylko w nielicznych przypadkach zaburzenia wzwodu leczy się podawaniem androgenów. Preparaty testosteronu występują w formie doustnej, domięśniowej lub przezskórnej.
  • Leczenie farmakologiczne polegające na  wstrzyknięciu  do ciał jamistych substancji farmakologicznych,  ale wówczas chory musi  wykonywać sobie  zastrzyk do prącia przed każdym stosunkiem. Lek wstrzykuje się w okolicę podstawy prącia po jednej ze stron. Istnieje wiele leków i schematów ich podawania w formie zastrzyków. Lekarze uprzedzają, że  pacjentów mają one odmienną efektywność i różne nasilenie działań niepożądanych.
  • Psychoterapia stosowana jest w leczeniu impotencji psychogennej. Najpierw powinniśmy wykluczyć przyczyny somatyczne, kontaktując się z lekarzem rodzinnym. Psychoterapia polega zwykle na metodach  treningowych z udziałem partnerki, hipnozie, psychoterapii indywidualną. Psychoterapia indywidualna jest zalecana w przypadkach, kiedy przyczyną impotencji są zahamowania i urazy seksualne,a partnerska – przy zaburzonych relacjach w związku. Metody treningowe są bardzo popularne i  przeważnie obejmują 5-7 tygodni leczenia.

Zestaw próbny leków na potencję bez recepty

Na naszej stronie można nabyć zestaw próbny na impotencję.

To daje możliwość wypróbowania trzech najpopularniejszych leków na potencję: Viagra, Cialis i Levitra
Warto wiedzieć, że każdy z tych leków działa podobnie, jednak głównym składnikiem jest inna substancja aktywna, a każdy z nich będzie działał na każdego trochę inaczej. Zestaw pomaga odkryć, który środek działa najlepiej na danego pacjenta. Wybór 3 najpopularniejszych leków na potencję na świecie: Viagra, Cialis, Levitra

  • Dowolna kombinacja produktów, dawek oraz ilości tabletek
  • Atrakcyjna zniżka przy zakupie zestawu
  • Zestaw pozwala znaleźć indywidualnie najodpowiedniejszy lek na potencję do stosowania na resztę życia
"

Jak zakupić leki na impotencję bez recepty przez internet?

1

Wybierz odpowiedni lek

Korzystając z poniższego serwisu  dobierz leczenie odpowiadające twoim problemom medycznym

2

Skonsultuj się z lekarzem online

Lekarz uzyska podstawowe informacje na temat twojej historii medycznej

3

Lekarz wypisze receptę

Cały proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut

4

Lek zostanie dostarczony do Twojego domu

Apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki w dyskretnym opakowaniu