(0)22 307 37 99 [email protected]

Loestrin bez recepty

Tabletki antykoncepcyjne

Loesterin bez recepty

Porównaj ceny w aptekach internetowych

 

 

W jaki sposób działają tabletki Loestrin?

Loestrin 20 jest tabletką antykoncepcyjną o niższej dawce hormonów niż Loestrin 30. Przy odpowiednim zastosowaniu wykazuje prawie 100% skuteczności w zapobieganiu niechcianej ciąży.

  • Tabletki stosowane przez 3 tygodnie, po których następuje 1 tydzień przerwy
  • Tabletki kombinowane (zawierają dwa hormony) 

Loestrin 20 jest tabletką antykoncepcyjną o niższej dawce hormonów niż Loestrin 30. Przy odpowiednim zastosowaniu wykazuje prawie 100% skuteczności w zapobieganiu niechcianej ciąży.

 

   • Prawie sto procent skuteczności
   • Bezpieczny dla większości kobiet
   • Większa dawka hormonów spośród wersji tabletek Loestrin
   • Tabletki stosowane przez 3 tygodnie, po których następuje 1 tydzień przerw.

Przyjmowanie tych dwuskładnikowych pigułek antykoncepcyjnych zapobiega dojrzewaniu i uwalnianiu komórek jajowych z jajników  a także zwiększa gęstość śluzu, co utrudnia plemnikom migracje z pochwy do macicy. Pigułka antykoncepcyjna wpływa także na poziom ukrwienia ścian macicy, co stwarza niekorzystne środowisko dla implementacji zapłodnionych komórek jajowych. Stosowanie należy rozpocząć pierwszego dnia miesiączki i kontynuować przyjmowanie jednej tabletki dziennie przez 21 dni. Po tym okresie następuje siedmiodniowa przerwa, podczas której dochodzi do krwawienia wywołanego odstawieniem pigułek. Po upływie tego czasu należy natychmiast rozpocząć następne opakowanie Loestrin 20  lub Loestrin 30.

 

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Loestrin?

Tabletki antykoncepcyjne Loestrin dostępne są przez Internet dla kobiet, które ukończyły 18 rok życia, nie są ciąży i nie karmią piersią. Niezbędne będzie konsultacja medyczna online, w celu wykluczenia przeciwwskazań.

Kto nie powienien stosować tabletek antykoncepcyjnych Loestrin?

Tabletki Loestrin nie są odpowiednie dla kobiet, które są w ciąży lub karmiących piersią, mają zdiagnozowane  zaburzenia układu krwionośnego oraz problemy z sercem, wątrobą lub płucami,  ciężką cukrzycę, nadciśnienie tętnicze lub wysoki poziom cholesterolu, powyżej 50 roku życia i kobiet palących więcej niż, z historią nowotworową, z krwawieniem waginalnym o nieznanej przyczynie

Tabletki antykoncepcyjne Loestrin a efekty uboczne

Tabletki antykoncepcyjne mogą wywoływać efekty uboczne, takie jak: bóle głowy, wahania wagi i nadwrażliwość/zwiększenie piersi.  Objawy są zwykle łagodne i zazwyczaj mijają gdy tylko organizm przyzwyczai się do hormonów. Jeśli skutki uboczne utrzymują się przez dłuższy okres czasu, to zaleca się zmianę antykoncepcji.

Jak kupić tabletki antykoncepcyjne Loestrin przez internet

Tabletki antykoncepcyjne Loestrin są dostępne wyłącznie na receptę. Serwis internetowy umożliwia bezpieczny zakup tabletek. Po  odbyciu bezpłatnej  poufnej konsultacji online bądź po wypełnieniu formularza lekarz na podstawie historii przebytych chorób i stanu zdrowia pacjentki upewni się, czy antykoncepcja może być bezpiecznie stosowana. Przy braku przeciwwskazań wystawi receptę. Pigułki zostaną wysłane prosto z apteki na wskazany przez pacjentkę adres.

 

Jak zakupić Loestrin przez internet?

1

Wybierz odpowiedni lek

Korzystając z naszego serwisu  dobierz leczenie odpowiadające twoim problemom medycznym

2

Skonsultuj się z lekarzem online

Lekarz uzyska podstawowe informacje na temat twojej historii medycznej

3

Lekarz wypisze receptę

Cały proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut

4

Dostarczymy lek do twojego domu

Apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki.

Cena tabletek Loestrin w aptekach internetowych

z wysyłką 24 godziny w obszarze Uni Europejskiej