Lek na łysienie dla mężczyzn

Kup lek Propecia na receptę wypisaną przez lekarza online

Problemy z wypadaniem włosów

lysienieMężczyźni dość często skarżą się na problemy z wypadaniem włosów. Niekiedy jest to okresowe przerzedzenie, ale czasami proces staje się o wiele bardziej uporczywy, doprowadzając do wyraźnej zmiany linii włosów. Trzeba przyznać, że łysina każdemu mężczyźnie odbiera pewność siebie, co może prowadzić do znacznych kłopotów emocjonalnych. Nic dziwnego, że panowie chwytają się wszelkich środków, aby zahamować proces wypadania włosów. Jak się okazuje, nie jest to wcale trudne, ponieważ medycyna wciąż idzie do przodu, oferując nam nowe rozwiązania.

Czemu włosy wciąż wypadają?

Wypadanie włosów ma podłoże genetyczne, dlatego najbardziej narażeni są na tę dolegliwość mężczyźni, którzy w swojej rodzinie mieli przypadki łysienia. Moment pojawienia się pierwszych objawów nie jest oczywisty. Można zaznaczyć, że granicą jest wiek średni, jednakże coraz częściej także młodzi ludzie skarżą się na problemy z wypadaniem włosów. Jak się okazuje, za wszystkim stoją hormony, a konkretnie: androgeny, które skutecznie osłabiają mieszki włosowe. Androgen powoli wypiera testosteron, przez co zostaje zahamowany proces powstawania nowych komórek włosowych.

Zmiana w linii włosów

Podczas łysienia następuje znaczna zmiana linii włosów, która w szybkim czasie staje się dość widoczna. Na początku ulega ona wycofaniu, tworząc specyficzny kształt litery „M”. Wkrótce przerzedzeniu ulegają włosy na czubku głowy, co z kolei prowadzi do efektu „podkowy”, czyli charakterystycznego kształtu łysiny połączonej z wierzchołkiem. Nie da się ukryć, że łysina dość szybko postępuje, dlatego bardzo ważne jest bezzwłoczne zastosowanie odpowiednich specyfików.

Wybór właściwej kuracji

Nie jest łatwo wybrać odpowiednią kuracją hamującą łysienie. Na szczęście zawsze możemy skorzystać z pomocy specjalisty, który dokładnie wyjaśni nam, na czym polegają poszczególne metody. W żadnym wypadku nie możemy samodzielnie decydować o właściwej kuracji. Jeśli zatem zamierzamy walczyć z łysieniem, musimy najpierw udać się do odpowiedniego specjalisty. W dzisiejszych czasach możemy zrobić to za pośrednictwem internetu, decydując się na diagnozę w formie online. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które pomoże nam szybko podjąć właściwe kroki. Mężczyźni często stawiają na chirurgię plastyczną, która jest dla nich rozwiązaniem problemów. Należy jednak liczyć się z faktem, że poszczególne zabiegi są drogie i trzeba je regularnie powtarzać, co dodatkowo zwiększa ich koszt. Inną metodą na walkę z łysieniem są naturalne suplementy i kremy. Jest to rozwiązanie o wiele tańsze, jednakże ich skuteczność pozostawia wiele do życzenia. Jeśli zależy nam na skutecznej i nieinwazyjnej metodzie, powinniśmy zdecydować się na specyfik o nazwie Propecia. Z jego pomocą można szybko zatrzymać łysienie i pobudzić cebulki włosów. Propecia posiada akceptację FDA, co jest najlepszym dowodem skuteczności. Badania potwierdziły, że u 99% konsumentów widać znaczną poprawę. Nic dziwnego, że specyfik cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

 

Propecia – lek na łysienie dostępny w naszej klinice: