(0)22 307 37 99 [email protected]

Marvelon bez recepty

Tabletki antykoncepcyjne

Marvelon bez recepty

Porównaj ceny w aptekach internetowych

 

 

W jaki sposób działają tabletki Marvelon?

Marvelon są to dwuskładnikowe pigułki antykoncepcyjne, które chronią stosujące je kobiety przed niechcianą ciążą na trzy sposoby. Hormony zapobiegają ciąży, tłumiąc funkcje przysadki, co zatrzymuje rozwój i uwolnienie komórki jajowej w jajniku (owulacja). Progestagen zapobiega przedostaniu się męskiego nasienia do jaja i zmianom w błonie śluzowej macicy Pigułki Marvelon zawierają dwa aktywne składniki etynyloestradiol i desogestrel, które są syntetycznymi odpowiednikami naturalnych żeńskich hormonów, odpowiednio estrogenów i progesteronu.

    • Tabletki Marvelon zapewniają prawie 100% skuteczności co sprawia, że jest to jedna z najchętniej wybieranych form antykoncepcji
    • Tabletka kombinowana (zawiera dwa hormony)
    • Zmniejsza bóle menstruacyjne i reguluje cykl
    • Pomaga kontrolować objawy endometriozy oraz silnego zespołu PMS
    • Stosowane przez 21 dni po których następuje 7 dni przerwy.

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Marvelon?

Marvelon mogą stosować niemal wszystkie pacjentki  które ukończyły osiemnasty rok życia. Jednakże, w przypadku występowania niektórych schorzeń ( nadciśnienie, cukrzyca, arytmia, nowotwór piersi) stosowanie Marvelonu nie będzie zalecane. Główną zaletą doustnych pigułek Marvelon jest ich natychmiastowe działanie antykoncepcyjne, pod warunkiem, że ich stosowanie rozpocznie się wraz z pierwszym dniem miesiączki.

Kto nie powienien stosować tabletek antykoncepcyjnych Marvelon?

Tabletek hormonalnych Marvelon nie zaleca się dla pacjentek u których podejrzewa się lub stwierdzono ciążę, kobiety karmiące piersią, mające jakiekolwiek problemy z krzepliwością krwi, arytmię lub wady serca, po przebytym nowotworze piersi, chorujące na cukrzycę, mające problemy z nadciśnieniem tętniczym oraz palących nałogowo papierosy.

Tabletki antykoncepcyjne Marvelon a efekty uboczne

Tak jak większość leków antykoncepcyjnych tak i tabletki Marvelon mogą wywoływać skutki uboczne, które  mogą wystąpić u niektórych kobiet, mających niższą przyswajalność etynyloestradiolu i dezogestrelu – hormonów wchodzących w skład pigułek Marvelon. Łagodne objawy niepożądane mogą również pojawić się u kobiet, zażywających preparat po raz pierwszy. Objawy te zwykle ustępują  jak tylko organizm przyzwyczai się do nowych hormonów. Gdyby jednak dolegliwości nie ustępowały, zaleca się zmianę środka antykoncepcyjnego na inny, zawierający odmienny zestaw hormonów lub niższe stężenie sztucznych estrogenów i progesteronu.

Jak kupić tabletki antykoncepcyjne Marvelon przez internet

Tabletki Marvelon dostępne są w naszym serwisie i można je kupić przez internet. W ramach składania zamówienia oferowana jest bezpłatna konsultacja, w wyniku której lekarz upewni się czy Marvelon jest właściwą antykoncepcją dla danej osoby i jej stylu życia. Można też wypełnić ankietę online, która jest całkowicie poufna. Jeżeli żadne przeciwwskazania nie zostaną stwierdzone lekarz wypiszę receptę która zostanie zrealizowana w ciągu doby roboczej, zaś tabletki zostaną wysłane na wskazany przez pacjentkę adres. Jeżeli z jakiś powodów lekarz nie wystawi recepty pacjentka nie ponosi żadnych kosztów.

Ulotka Marvelon

Ulotka informacyjna pacjenta przyjmującego lek Marvelon służy wyłącznie do celów informacyjnych. Najnowsze informacje producenta można znaleźć na ulotce dołączonej do opakowania leku. Nasz serwis nie ponosi odpowiedzialności za zawarte w niej informacje.

 

Ulotka Marvelon

Jak zakupić Marvelon przez internet?

1

Wybierz odpowiedni lek

Korzystając z naszego serwisu  dobierz leczenie odpowiadające twoim problemom medycznym

2

Skonsultuj się z lekarzem online

Lekarz uzyska podstawowe informacje na temat twojej historii medycznej

3

Lekarz wypisze receptę

Cały proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut

4

Dostarczymy lek do twojego domu

Apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki.

Cena tabletek Marvelon w aptekach internetowych

z wysyłką 24 godziny w obszarze Uni Europejskiej