(0)22 307 37 99 [email protected]

Microgynon bez recepty

Tabletki antykoncepcyjne

Microgynon bez recepty

Porównaj ceny w aptekach internetowych

 

 

W jaki sposób działają tabletki Microgynon?

Microgynon to jednofazowy, dwuskładnikowy preparat antykoncepcyjny. Pigułki dostępne są w opakowaniach oznaczonych Microgynon 21 i Microgynon 30. Różnice w nomenklaturze nie oznaczają różnic jakościowych. Tabletki Microgynon zapewniają prawie 100% skuteczności co sprawia, że jest to jedna z najchętniej wybieranych form antykoncepcji.

    • Tabletka kombinowana (zawiera dwa hormony)
    • Zmniejsza bóle menstruacyjne i reguluje cykl
    • Pomaga kontrolować objawy endometriozy oraz silnego zespołu PMS
    • Stosowane przez 21 dni po których następuje 7 dni przerwy
    • Zawiera dwa składniki aktywne: levonorgestrel 150mcg i etynyloestradiol 30mcg

Działa poprzez zastępowanie cyklu menstruacyjnego, tak by nie występowała owulacja, wyściółki macicy się nie pogrubiała, a nasienie nie miało szansy przedostać się do macicy. Microgynon 21 i Microgynon 30 to dokładnie te same pigułki o takim samym składzie. Różnica w nazwie wynika z faktu, że niektórych krajach określa się je liczbą 21 na podstawie 21 dni cyklu, a w innych krajach określa się liczbą 30 wskazującą na zawartość etynyloestradiolu – 30 mikrogramów.

 

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Microgynon?

Pigułki antykoncepcyjne Microgynon dostępne są przez Internet dla kobiet, które ukończyły 18 rok życia, nie są ciąży i nie karmią piersią. Niezbędne będzie konsultacja medyczna online, w celu wykluczenia przeciwwskazań, ale poleca się je kobietom, które skarżą się na wyjątkowo silny PMS i mają zdiagnozowaną endometriozę.

Kto nie powienien stosować tabletek antykoncepcyjnych Microgynon?

Przeciwwskazaniem do stosowania  tabletek Microgynon jest ciąża  lub podejrzenie zajścia w ciążę a także  okres karmienia piersią. Nie zaleca się stosowania tychże tabletek w przypadku gdy wystąpił wysoki cholesterol, nadciśnienie, cukrzyca, przebyty wylew, a także problemy z krążeniem. Nie zaleca się stosowania doustnych tabletek antykoncepcyjnych także tym kobietom, które palą papierosy.

Tabletki antykoncepcyjne Microgynon a efekty uboczne

Tabletki antykoncepcyjne Microgynon mogą wywołać skutki uboczne, przede wszystkim u kobiet wrażliwych na aktywne składniki leku. Objawy są zwykle łagodne i zazwyczaj mijają gdy tylko organizm przyzwyczai się do hormonów. Jeśli skutki uboczne utrzymują się przez dłuższy okres czasu, to zaleca się zmianę antykoncepcji. Najczęstsze niepożądane objawy, które towarzyszą przyjmowaniu Microgynon to zmiany w krwawieniu miesiączkowym, plamienie, tkliwość piersi, zmiana masy ciała i zmniejszone libido.

Jak kupić tabletki antykoncepcyjne Microgynon przez internet

Tabletki antykoncepcyjne Microgynon są dostępne wyłącznie na receptę. Serwis internetowy  umożliwia bezpieczny zakup tabletek. Po  odbyciu bezpłatnej i poufnej konsultacji online lekarz na podstawie historii przebytych chorób i stanu zdrowia pacjentki upewni się, czy antykoncepcja może być bezpiecznie stosowana. Można również wypełnić bezpłatny formularz, który zostanie potraktowany jako konsultacja medyczna. Przy braku przeciwwskazań wystawi receptę. Pigułki zostaną wysłane prosto z apteki na wskazany przez pacjentkę adres. Dostawa trwa od 24 do 48 godzin. Jeżeli z jakiegoś powodu wybrana forma antykoncepcji nie zostanie zatwierdzona przez lekarza, pacjentka nie poniesie żadnych kosztów.

 

Jak zakupić Microgynon przez internet?

1

Wybierz odpowiedni lek

Korzystając z naszego serwisu  dobierz leczenie odpowiadające twoim problemom medycznym

2

Skonsultuj się z lekarzem online

Lekarz uzyska podstawowe informacje na temat twojej historii medycznej

3

Lekarz wypisze receptę

Cały proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut

4

Dostarczymy lek do twojego domu

Apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki.

Cena tabletek Microgynon w aptekach internetowych

z wysyłką 24 godziny w obszarze Uni Europejskiej