(0)22 307 37 99 [email protected]

Leki na mykoplazmę bez recepty

Mycoplasma genitalium

Mycoplasma genitalium jest zakażeniem przenoszone drogą płciową, wywoływanym przez bakterie, bardzo  podobną do tej która wywołuje rzeżączkę czy chlamydię i towarzyszyć może innym chorobom wenerycznym. Wielu kobietom cierpiącym na bakteryjne zapalenie pochwy dokucza  także  mycoplasma genitalium. Zakażenie to uważane jest za jedną z głównych przyczyn zakażenia cewki moczowej u mężczyzn. Nieleczone może prowadzić do zapalenia szyjki macicy u kobiet, a nawet niepłodność u obu płci.

Mycoplasma genitalium jest łatwa do wyleczenia przy pomocy antybiotyków takich jak Azytromycyna Doksycyklina.

Mykoplazma przenoszona jest drogą płciową. Za ryzykowne uważa się niezabezpieczone kontakty waginalne, oralne i analne.

Infekcja jest bardzo niebezpieczna, ponieważ przebiega bezobjawowo, a co za tym idzie, chory nie wie o swojej pogłębiającej się dolegliwości. Nieleczona mykoplazma może prowadzić do wielu poważnych i długotrwałych komplikacji zdrowotnych. Dlatego tak ważne w przypadku odbycia stosunku bez zabezpieczenia są regularne badania w kierunku chorób wenerycznych. Pamiętajmy, że w trakcie leczenie mykoplazmy należy zaprzestać kontaktów seksualnych.

U mężczyzn może dojść do zapalenia najądrza oraz gruczołu krokowego, a kobiet dolegliwość ta może prowadzić do zapalenia szyjki macicy, ciąży pozamacicznej, zapalenia cewki moczowej i narządów miednicy. Zarówno  u kobiet jak i mężczyźni występuje ryzyko niepłodności i długotrwałego bólu narządów płciowych.

 

Udostępnij

Sprawdź leki na Mykoplazmę

Jak zakupić leki na mykoplazmę przez internet?

1

Wybierz odpowiedni lek

Korzystając z naszego serwisu  dobierz leczenie odpowiadające twoim problemom medycznym

2

Skonsultuj się z lekarzem online

Lekarz uzyska podstawowe informacje na temat twojej historii medycznej

3

Lekarz wypisze receptę

Cały proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut

4

Dostarczymy lek do twojego domu

Apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki.