(0)22 307 37 99 [email protected]

Noretysteron (Norethisterone) bez recepty 

noretysteron bez recepty

Porównaj ceny w aptekach internetowych

 

 

Kobiety stosujące tabletki Norethisterone twierdzą że możliwe  jest opóźnienie miesiączki aż dwóch tygodni. U kobiet stosujących antykoncepcję hormonalną, krwawienie występuje podczas siedmiodniowej przerwy. Połączenie opakowań (bez zastosowania tygodniowego odstępu) opóźni krwawienie  aż na trzy tygodnie. Stosując się do zalecanych przez lekarza dawek, ryzyko wystąpienia niepożądanych objawów jest niskie.

 

Jak działa Noretysteron 

Nie powinno się przyjmować Norethisterone przez dłużej niż dwa tygodnie. Aby opóźnić miesiączkę, Norethisterone wykorzystuje progesteron, który przedłuża okres czasu, w którym błona śluzowa macicy pozostaje wewnątrz organizmu. W organizmie kobiety, progesteron odpowiedzialny jest za wzmocnienie błony śluzowej macicy, tak aby ułatwić zapłodnionej komórce jajowej osadzenie się w macicy. Komórka jajowa przyczepia się do wnętrza macicy i pozostaje tam przez cały czas trwania ciąży. Dlatego też poziom progesteronu jest wysoki przez całą ciążę, co zapewnia dobre warunki rosnącemu zarodkowi. Jeśli jednak komórka jajowa nie zostanie zapłodniona, poziom progesteronu gwałtownie opada, powodując wydalenie resztek błony śluzowej.

Dawkowanie leku Noretysteron

Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.  Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.  Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.

Noretysteron a skutki uboczne

Tak jak każdy tak tak i Norethisterone może wywoływać działania niepożądane. Zwykle są to zaburzenia żołądkowo-jelitowe (dyspepsja, wymioty, wzdęcia, choroby pęcherzyka żółciowego i kamica pęcherzyka żółciowego, bóle brzucha, nudności), łysienie, hirsutyzm, wysypka, świąd. Zaburzenia ze strony ośrodkowego układu nerwowego (bóle i zwroty głowy, migrena, bezsenność, depresja). Układ moczowo-płciowy: grzybica pochwy, krwawienie z pochwy, powiększenie włókniaków macicy. Odnotowano także przypadki wzrostu ciśnienia krwi, obrzęki, zmiany masy ciała, zmiany libido, kurcze podudzi. U kobiet stosujących  Norethisterone sporadycznie zgłaszano objawy podrażnienia oczu związane z noszeniem soczewek kontaktowych. W przypadku wystąpienia innych, niewymienionych działań niepożądanych należy poinformować lekarza.  Zwykle objawy są łagodne i szybko mijają warto jednak zapoznać się z ulotką. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami lekarza nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę maszyn.

Jak kupić lek Noretysteron przez internet?

Jeżeli pacjentka potrzebuje przejąć kontrolę nad swoim cyklem menstruacyjnym poprzez krótkoterminowe opóźnienie miesiączki, może kupić Norethisterone w naszym serwisie internetowym.. Wystarczy wypełnić  formularz medyczny, znajdujący się na stronie. Poinformuj lekarza gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu lub jakąkolwiek substancję pomocniczą, raka sutka, nowotwory estrogeno-zależne, krwawienia z dróg rodnych o nieustalonej przyczynie, aktywną lub przebytą chorobę zakrzepowo-zatorową, choroby wątroby, porfirię. Gdy przyjmujesz barbiturany, fenytoine, karbamazepine, primidon,gryzeofulwinę, ketokonazol, cyklosporynę, doustne leki przeciwcukrzycowe, insulinę. W czasie równoczesnego stosowania leków przeciwcukrzycowych i preparatu Novofem może być konieczne zwiększenie dawki leków przeciwcukrzycowych W przypadku pozytywnego orzeczenia lekarskiego, tego samego dnia lek zostanie wysłany z apteki i dostarczony pod podany przez klientkę adres w przeciągu 24-48 godzin.

 

Norethisterone

 

 

Jak zakupić Noretysteron przez internet?

1

Wybierz odpowiedni lek

Korzystając z naszego serwisu  dobierz leczenie odpowiadające twoim problemom medycznym

2

Skonsultuj się z lekarzem online

Lekarz uzyska podstawowe informacje na temat twojej historii medycznej

3

Lekarz wypisze receptę

Cały proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut

4

Dostarczymy lek do twojego domu

Apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki.

Cena Norethisterone w aptekach internetowych

z wysyłką 24 godziny w obszarze Uni Europejskiej