(0)22 307 37 99 [email protected]

Novynette bez recepty

Tabletki antykoncepcyjne

Novynette bez recepty

Porównaj ceny w aptekach internetowych

 

 

W jaki sposób działają tabletki Novynette?

Tabletki antykoncepcyjne Novynette zwane są pigułkami pigułki nowej generacji, ze względu na nisko-hormonowy skład, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej skuteczności.

 

    • Znane również pod nazwą Mercilon (Z racji braku tabletek Novynette w magazynach do pacjentek  wysyłane są tabletki Mercilon. Skład hormonów oraz ich proporcja jest w obu lekach identyczna więc są ich zamiennikiem)
    • Minimalne ryzyko wystąpienia działań ubocznych
    • Prawie 100%-owa ochrona przed ciążą
    • Skład każdej tabletki to etynyloestradiol 20mcg i dezogestrel 150mcg

Tabletki Novynette są preparatem złożonym z dwóch aktywnych składników etynyloestradiolu oraz dezogestrelu, które są syntetycznymi odpowiednikami żeńskich hormonów płciowych.  Hormony w pigułkach zapobiegają ciąży, tłumiąc funkcje przysadki, co zatrzymuje rozwój i uwolnienie komórki jajowej w jajniku (owulacja). Progestagen również zapobiega przedostaniu się męskiego nasienia do jaja i zmianom w błonie śluzowej macicy Przyjmowanie Novynette sprawia, że znikają typowe dla dojrzewających kobiet objawy związane z trądzikiem, łojotokowością, a także maleje skłonność do pojawiania się nadmiernego owłosienia. W badaniach klinicznych wykazano, że w 85% przypadków nie pojawiają się zauważalne zmian wagi.  Podobnie jak w przypadku większości tabletek antykoncepcyjnych Novyette należy przyjmować przez 21 dni, a przez kolejne 7 dni konieczna jest przerwa od przyjmowania leku.

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Novynette?

Pacjentki od 18 roku życia, które odbyły konsultację online bądź wypełniły formularz.

Kto nie powienien stosować tabletek antykoncepcyjnych Mercilon?

Tabletek hormonalnych Novyette nie powinny stosować pacjentki  u których podejrzewa się lub stwierdzono ciążę, kobiety karmiące piersią, mające jakiekolwiek problemy z krzepliwością krwi,arytmię lub wady serca, po przebytym nowotworze piersi, chorujące na cukrzycę, mające problemy z nadciśnieniem tętniczym.

Tabletki antykoncepcyjne Novynette a efekty uboczne

Mercilon jest odpowiedni do stosowania przez większość kobiet od 18 lat. Jak w przypadku wszystkich tabletek antykoncepcyjnych może powodować efekty uboczne, takie jak mdłości, zmiany wagi ciała, bóle głowy i nadwrażliwość piersi. Jednak zawarte w tabletkach Novynette hormony są zbilansowane w sposób, który nie powoduje powszechnych, w przypadku innych tabletek, skutków ubocznych jak np. drastyczne wahania masy ciała, poza tym większość efektów ubocznych ustępuje gdy już organizm przyzwyczai się do hormonów. Jeżeli którykolwiek ze skutków ubocznych wystąpi należy skontaktować się z lekarzem, który zaproponuje zmianę tabletek na bardziej odpowiednie.

Jak kupić tabletki antykoncepcyjne Novynette przez internet

Tabletki antykoncepcyjne Novyette można nabyć w naszym serwisie internetowym po wypełnieniu formularza, który jest formą wywiadu lekarskiego lub podczas konsultacji online. Wszelkie przekazane przez zamawiającego informację są traktowane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Jeśli nie zostaną stwierdzone żadne przeciwwskazania lekarz wypisze receptę. Czas oczekiwania na realizację recepty to zwykle dzień roboczy.

 

Jak zakupić Novynette przez internet?

1

Wybierz odpowiedni lek

Korzystając z naszego serwisu  dobierz leczenie odpowiadające twoim problemom medycznym

2

Skonsultuj się z lekarzem online

Lekarz uzyska podstawowe informacje na temat twojej historii medycznej

3

Lekarz wypisze receptę

Cały proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut

4

Dostarczymy lek do twojego domu

Apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki.

Cena tabletek Novynette w aptekach internetowych

z wysyłką 24 godziny w obszarze Uni Europejskiej