(0)22 307 37 99 [email protected]

Priligy Dapoksetyna bez recepty

Lek na przedłużenie stosunku

Priligy bez recepty

Porównaj ceny w aptekach internetowych

 

 

Priligy, to lek zawierający dapoksetynę który pomaga przedłużyć stosunek poprawiając jakość życia seksualnego. Priligy pomaga mężczyznom dotkniętym przedwczesnym wytryskiem opóźnić wytrysk dwu, trzykrotnie, przy minimalnym ryzyku wystąpienia efektów ubocznych.
Jest jedynym na świecie lekiem stworzonym  wyłącznie do zwalczania przedwczesnego wytrysku.

  • Działa już w ciągu 30 minut i utrzymuje się aż do 4 godzin
  • Przedłuża stosunek o średnio 200% – 300%
  • Jest dobrze tolerowany przez organizm, jego stosowanie niesie ze niskie ryzyko skutków ubocznych
  • Dostępny jest w dawkach 30mg i 60mg

 

Przedwczesny wytrysk jest powszechną przypadłością dotykającą prawie co trzeciego mężczyznę na całym świecie. Na rynku dostępnych jest wciąż  niewiele leków wspierających mężczyzn, którzy mają problemy, z opóźnianiem szczytowania. Dapoksetyna jest jedynym lekiem na receptę na problemy z przedwczesnym wytryskiem, posiadającą klinicznie udowodnioną skuteczność przedłużania stosunku. Środek pozwala na znaczne wydłużenie czasu przed szczytowaniem  już po zażyciu zaledwie jednej tabletki.

Sprawdź leki na potencje:

 

Jak działa Priligy

Ejakulacja jest odruchem, i o tym czy wystąpi lub nie decyduje informacja wysyłana z mózgu przez układ nerwowy w formie impulsu. Neuroprzekaźnikiem jest substancja zwana serotoniną, za pomocą której komórki przekazują sobie impulsy. Jeżeli absorpcja serotoniny następuje zbyt szybko, łańcuch komunikacji zostaje przerwany i to zwykle prowadzi do takich problemów jak depresja, czy właśnie przedwczesna ejakulacja. Priligy jest inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny, co w praktyce oznacza, że zwalnia on absorpcję serotoniny, co usprawnia komunikację między komórkami. Umożliwia to zyskanie większej kontroli nad impulsami powodującymi ejakulację.

Co to jest przedwczesny wytrysk?

Przedwczesny wytrysk może powodować utratę pewności siebie podczas zbliżeń intymnych, zarówno osoby cierpiącej na tą przypadłość jak i partnera, prowadzi to do silnego dyskomfortu i niechęci do ponownych zbliżeń a frustracja seksualna może prowadzić nawet do impotencji. Stan ten może być skutecznie leczony za pomocą środków na przedłużenie stosunku, takich jak Priligy. Dapoksetyna nie rozwiąże problemu permanentnie, jednak skutecznie opóźni wytrysk i wydłuży stosunek za każdym razem, gdy jest zażywany. Warto udać się z tym problemem do lekarza, ewentualnie do seksuologa, czasem sama farmakologia nie wystarczy.

Jak kupić Priligy przez Internet

Priligy jest dostępny wyłącznie na receptę. Podane na dole strony serwisy internetowe umożliwią bezpieczny zakup tabletek. Po odbyciu bezpłatnej  poufnej konsultacji online lekarz na podstawie historii przebytych chorób i stanu zdrowia pacjenta upewni się, czy kuracja może być bezpiecznie stosowana. Przy braku przeciwwskazań wystawi receptę. Recepta zostanie zrealizowana w ciągu 1-2 dni roboczych, zaś jeżeli lekarz z jakiś powodów nie wypisze recepty, pacjent nie ponosi żadnych kosztów finansowych.

Jak zakupić Priligy przez internet?

1

Wybierz odpowiedni lek

Korzystając z naszego serwisu  dobierz leczenie odpowiadające twoim problemom medycznym

2

Skonsultuj się z lekarzem online

Lekarz uzyska podstawowe informacje na temat twojej historii medycznej

3

Lekarz wypisze receptę

Cały proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut

4

Dostarczymy lek do twojego domu

Apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki.

Cena Priligy w aptekach internetowych

z wysyłką 24 godziny w obszarze Uni Europejskiej