(0)22 307 37 99 [email protected]

Leki na przedwczesny wytrysk bez recepty

Jak przedłużyć stosunek

Przedwczesny wytrysk jest zaliczany do zaburzeń erekcji i ma miejsce wówczas gdy mężczyzna regularnie doświadcza wytrysku nasienia już przy niewielkiej ilości stymulacji seksualnej. Ten problem dotyka  prawie 30% mężczyzn na całym świecie. Warto wiedzieć, że przedwczesny wytrysk jest zupełnie naturalny u mężczyzn niedoświadczonych seksualnie. Problemy tego rodzaju są stosunkowo normalne dlatego uznawane są za  zaburzenie seksualne wyłącznie kiedy powtarzają się regularnie przez dłuższy okres czasu. Przedwczesny wytrysk może powodować utratę pewności siebie podczas zbliżeń intymnych, zarówno osoby cierpiącej na tą przypadłość jak i partnera, prowadzi to do silnego dyskomfortu i niechęci do ponownych zbliżeń a frustracja seksualna może prowadzić nawet do impotencji. Stan ten może być skutecznie leczony za pomocą środków na przedłużenie stosunku, takich jak Priligy bez recepty. Dapoksetyna nie rozwiąże problemu permanentnie, jednak skutecznie opóźni wytrysk i wydłuży stosunek za każdym razem, gdy jest zażywany. Warto udać się z tym problemem do lekarza, ewentualnie do seksuologa, czasem sama farmakologia nie wystarczy.

Udostępnij

 

Geneza przedwczesnego wytrysku

Przyczyna  przedwczesnego wytrysku wciąż pozostaje nieznana, jednak lekarze zgodnie twierdzą że w większości przypadków stan ten spowodowany jest czynnikami natury psychologicznej, takimi  jak stres, niepokój, brak pewności siebie, wypalenie zawodowe, strach, depresją, problemami w związku lub poczuciem winy. Również przeżycia traumatyczne z okresu dzieciństwa a także sytuacja rodzinna oraz ich konsekwencje traumy mogą przyczynić się do problemów ze szczytowaniem w dorosłym życiu.Przedwczesny wytrysk może być również spowodowany czynnikami fizycznymi, jak np. choroby naczyń krwionośnych, uszkodzenie rdzenia kręgowego. Do przyczyn fizycznych zalicza się również stosowanie pewnych leków lub ich nadużywanie oraz nadmierne spożywanie alkoholu i palenie papierosów.

 

Jakie są dostępne leki na opóźnienie przedwczesnego wytrysku

Przedwczesny wytrysk jest bardzo powszechną przypadłością, ale na rynku dostępny jest tylko jeden lek pomagający mężczyznom poradzić sobie z tym problem. Istnieją jednak różne metody pomagające wydłużyć stosunek, przede wszystkim jest to lek na receptę o nazwie Priligy, który pomaga przedłużyć stosunek poprawiając jakość życia seksualnego. Priligy pomaga mężczyznom opóźnić wytrysk o 200% – 300%, przy minimalnym ryzyku wystąpienia efektów ubocznych. Kolejną metodą pozwalająca wydłużyć stosunek są ćwiczenia, które zostały opracowane z myślą o mężczyznach borykających się z tym problemem. Ćwiczenia te, wykonywane skrupulatnie, mogą okazać się skuteczne. Są to ćwiczenia typu ”stop i start”, ”ściskanie”, a także masturbacja wykonywana przez partnera, opóźniająca  przed ejakulacją. Częsty trening stopniowo pomaga mężczyzną w uzyskaniu kontroli nad wytryskiem.

Na rynku dostępne są również środki zmniejszające czułość penisa, takie jak różne kremy i żele dostępne bez recepty, opracowane do nieznacznego ”odrętwienia” penisa, wydłużając w ten sposób stosunek. Nie są one jednak dyskretne i mogą mieć negatywny wpływ na jakość doznań. Doskonałym rozwiązaniem są również prezerwatywy, które są zaprojektowane tak, aby opóźniać wytrysk.

Priligy bez recepty

Porównaj ceny w aptekach internetowych

 

 

Jak zakupić lek przez internet?

1

Wybierz odpowiedni lek

Korzystając z poniższego serwisu  dobierz leczenie odpowiadające twoim problemom medycznym

2

Skonsultuj się z lekarzem online

Lekarz uzyska podstawowe informacje na temat twojej historii medycznej

3

Lekarz wypisze receptę

Cały proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut

4

Lek zostanie dostarczony do Twojego domu

Apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki w dyskretnym opakowaniu