(0)22 307 37 99 [email protected]

Qlaira bez recepty

Tabletki antykoncepcyjne

Qlaira bez recepty

Porównaj ceny w aptekach internetowych

 

 

W jaki sposób działają tabletki Qlaira?

Qlaira to skuteczne tabletki antykoncepcyjne zapewniające ochronę przed ciążą, zażywane przez 28 dni. Tabletki Qlaira  są wielofazowe i zostały zostały stworzone po to aby jak najdokładniej naśladować zmieniający się poziom hormonów w naturalnym cyklu miesiączkowym. Pigułka Qlaira wytwarza zamienne środowisko reprodukcyjne, zapewniając prawie 100% ochronę, łagodzi bóle okresowe, nieregularne krwawienia oraz zmiany nastrojów. Należy ją zażywać codzienne przez 28 dni cyklu.

W skład tabletki wchodzi walerianian estradiolu (3mg/2mg/2mg/1mg) i dienogest (2mg/3mg). Te syntetyczne hormony w wieloskładnikowych doustnych środkach antykoncepcyjnych  zmieniają środowisko układu rozrodczego, czyniąc zapłodnienie prawie niemożliwym. Pierwszy sposób działania pigułki to oddziaływanie hormonów, które „oszukują” ciało do myślenia, że owulacja już nastąpiła, co zapobiega uwolnieniu komórki jajowej z jajników. Ponadto, śluz szyjki macicy staje się gęściejszy, przez co plemniki nie mogą przemieszczać się w kierunku macicy. Ponadto, wyściółka macicy staje się cieńsza, co oznacza, że uwolniona i zapłodniona komórka jajowa nie byłaby w stanie zagnieździć się w ścianie macicy i urosnąć.

Przyjmowanie  dwuskładnikowych tabletek antykoncepcyjnych zapobiega dojrzewaniu i uwalnianiu komórek jajowych z jajników  a także zwiększa gęstość śluzu, co utrudnia plemnikom migracje z pochwy do macicy. Pigułka antykoncepcyjna wpływa także na poziom ukrwienia ścian macicy, co stwarza niekorzystne środowisko dla implementacji zapłodnionych komórek jajowych.

 

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Qlaira?

Tabletki antykoncepcyjne Qlaira dostępne są przez Internet dla kobiet, które ukończyły 18 rok życia, nie są ciąży i nie karmią piersią i są przed 35 rokiem życie. Niezbędne będzie konsultacja medyczna online, w celu wykluczenia przeciwwskazań. Nie można też łączyć tabletek Qlaira z niektórymi innymi lekami, w tym pewnymi antybiotykami i lekami uspokajającym stosowanymi w leczeniu padaczki, jak i lekami na bazie dziurawca zwyczajnego. Oprócz przeznaczenia antykoncepcyjnego Qlaira jest często zalecanym lekiem przy zdiagnozowanej endometriozie

Kto nie powienien stosować tabletek antykoncepcyjnych Qlaira?

Tabletki Qlaira nie są odpowiednie dla kobiet, które są w ciąży lub karmiących piersią, mają zdiagnozowane  zaburzenia układu krwionośnego oraz problemy z sercem, wątrobą lub płucami,  ciężką cukrzycę, nadciśnienie tętnicze lub wysoki poziom cholesterolu, z historią nowotworową, z krwawieniem waginalnym o nieznanej przyczynie a także kobiety cierpiące na depresję.

Tabletki antykoncepcyjne Qlaira a efekty uboczne

Tabletki antykoncepcyjne mogą wywoływać efekty uboczne, takie jak: bóle głowy, wahania wagi i nadwrażliwość/zwiększenie piersi. Objawy są zwykle łagodne i zazwyczaj mijają gdy tylko organizm przyzwyczai się do hormonów.

Jak kupić tabletki antykoncepcyjne Qlaira przez internet

Tabletki antykoncepcyjne Qlaira są dostępne wyłącznie na receptę. Po  odbyciu bezpłatnej  poufnej konsultacji online  lekarz na podstawie historii przebytych chorób i stanu zdrowia pacjentki upewni się, czy antykoncepcja może być bezpiecznie stosowana. Przy braku przeciwwskazań wystawi receptę. Recepta zostanie zrealizowana w ciągu 1-2 dni roboczych.

Ulotka Qlaira

Ulotka informacyjna pacjenta przyjmującego lek Qlaira służy wyłącznie do celów informacyjnych. Najnowsze informacje producenta można znaleźć na ulotce dołączonej do opakowania leku. Nasz serwis nie ponosi odpowiedzialności za zawarte w niej informacje.

 

Qlaira – ulotka

Jak zakupić tabletki Qlaira przez internet?

1

Wybierz odpowiedni lek

Korzystając z naszego serwisu  dobierz leczenie odpowiadające twoim problemom medycznym

2

Skonsultuj się z lekarzem online

Lekarz uzyska podstawowe informacje na temat twojej historii medycznej

3

Lekarz wypisze receptę

Cały proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut

4

Dostarczymy lek do twojego domu

Apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki.

Cena tabletek Claira w aptekach internetowych

z wysyłką 24 godziny w obszarze Uni Europejskiej