(0)22 307 37 99 [email protected]

Regulon bez recepty

Tabletki antykoncepcyjne

Regulon bez recepty

Porównaj ceny w aptekach internetowych

 

 

W jaki sposób działają tabletki Regulon?

Regulon (Marvelon) to tabletki antykoncepcyjne,zawierające dwa hormony, działające na trzy sposoby. Mają ponad 99% skuteczności w ochronie przed niechcianą ciążą, a ponadto regulują miesiączki i łagodzą bóle menstruacyjne. Regulon są to dwuskładnikowe pigułki antykoncepcyjne, które chronią stosujące je kobiety przed niechcianą ciążą na trzy sposoby. Hormony zapobiegają ciąży, tłumiąc funkcje przysadki, co zatrzymuje rozwój i uwolnienie komórki jajowej w jajniku (owulacja). Progestagen zapobiega przedostaniu się męskiego nasienia do jaja i zmianom w błonie śluzowej macicy Pigułki Regulon zawierają dwa aktywne składniki etynyloestradiol i desogestrel, które są syntetycznymi odpowiednikami naturalnych żeńskich hormonów, odpowiednio estrogenów i progesteronu. Tabletki Regulon zapewniają prawie 100% skuteczności co sprawia, że jest to jedna z najchętniej wybieranych form antykoncepcji.

    • Tabletka kombinowana (zawiera dwa hormony)
    • Zmniejsza bóle menstruacyjne i reguluje cykl
    • Pomaga kontrolować objawy endometriozy oraz silnego zespołu PMS
    • Stosowane przez 21 dni po których następuje 7 dni przerwy

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Regulon?

Regulon mogą stosować niemal wszystkie pacjentki  które ukończyły osiemnasty rok życia. Jednakże, w przypadku występowania niektórych schorzeń ( nadciśnienie, cukrzyca, arytmia, nowotwór piersi) stosowanie Regulonu nie jest zalecane. Główną zaletą doustnych tabletek antykoncepcyjnych Regulon jest ich natychmiastowe działanie antykoncepcyjne, pod warunkiem, że ich stosowanie rozpocznie się wraz z pierwszym dniem miesiączki.

Kto nie powienien stosować tabletek antykoncepcyjnych Regulon?

Tabletek hormonalnych Regulon nie zaleca się dla pacjentek u których podejrzewa się lub stwierdzono ciążę, kobiety karmiące piersią, mające jakiekolwiek problemy z krzepliwością krwi,arytmię lub wady serca, po przebytym nowotworze piersi, chorujące na cukrzycę, mające problemy z nadciśnieniem tętniczym oraz palących nałogowo papierosy.

Tabletki antykoncepcyjne Regulon a efekty uboczne

Tak jak większość leków antykoncepcyjnych tak i tabletki Regulon mogą wywoływać skutki uboczne, które  mogą wystąpić u niektórych kobiet, mających niższą przyswajalność etynyloestradiolu i dezogestrelu – hormonów wchodzących w skład pigułek Regulon. Łagodne objawy niepożądane mogą również pojawić się u kobiet, zażywających preparat po raz pierwszy. Objawy te zwykle ustępują  jak tylko organizm przyzwyczai się do nowych hormonów. Gdyby jednak dolegliwości nie ustępowały, zaleca się zmianę środka antykoncepcyjnego na inny, zawierający odmienny zestaw hormonów lub niższe stężenie sztucznych estrogenów i progesteronu.

Jak kupić tabletki antykoncepcyjne Regulon przez internet

Tabletki Regulon dostępne są w naszym serwisie i można je kupić przez internet. W ramach składania zamówienia oferowana jest bezpłatna konsultacja, w wyniku której lekarz upewni się czy Regulon jest właściwą antykoncepcją dla danej osoby i jej stylu życia. Można też wypełnić ankietę online, która jest całkowicie poufna. Jeżeli żadne przeciwwskazania nie zostaną stwierdzone lekarz wypiszę receptę która zostanie zrealizowana w ciągu doby roboczej, zaś tabletki zostaną wysłane na wskazany przez pacjentkę adres.

 

Jak zakupić Regulon przez internet?

1

Wybierz odpowiedni lek

Korzystając z naszego serwisu  dobierz leczenie odpowiadające twoim problemom medycznym

2

Skonsultuj się z lekarzem online

Lekarz uzyska podstawowe informacje na temat twojej historii medycznej

3

Lekarz wypisze receptę

Cały proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut

4

Dostarczymy lek do twojego domu

Apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki.

Cena tabletek Regulon w aptekach internetowych

z wysyłką 24 godziny w obszarze Uni Europejskiej