Autor:

Aleksandra Urbaniak

Data ostatniej zmiany artykułu

06/04/2019

Sildenafil

Składnik aktywny leków na potencję

Sildenafil Actavis

Porównaj ceny w aptekach internetowych

 

 

U osób ze wskazaniem lekarskim sildenafil umożliwia osiągnięcie trwałego wzwodu oraz utrzymanie  erekcji , co  umożliwia  satysfakcjonujące odbycie stosunku płciowego. Wzwód nie pojawia się automatycznie po zażyciu leku, lecz erekcja wymaga zwykłej stymulacji seksualnej, co jest wielką jego zaletą. Składnik aktywny leku stymuluje przepływ krwi w prąciu, umożliwiając łatwe osiągnięcie i utrzymanie erekcji podczas seksualnych stymulacji :

 • Działa w kilka godzin po zażyciu i utrzymuje się  aż do pięciu godzin
 • Lek na impotencję o klinicznie udowodnionej skuteczności

   

  Sprawdź inne leki na potencje

   Jak działa Sidenafil

  Dawkę i częstotliwość stosowania preparatu ustala lekarz. Lek zwykle przyjmuje się na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną.  Przyjmowanie leku podczas posiłku może opóźniać początek działania leku w porównaniu do przyjęcia leku na czczo.  W celu skutecznego działania leku Sildenafil Actavis niezbędna jest stymulacja seksualna. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem. GMP rozpada się w organizmie pod wpływem innego enzymu. Jeżeli jest go zbyt dużo, enzym ten może hamować napływ krwi do prącia i nawet pomimo odczuwania podniecenia seksualnego, prącie pozostaje zwiotczałe. Sildendafil wstrzymuje proces rozbijania GMP i utrzymuje naczynia krwionośne w rozszerzonym stanie, umożliwiając zwiększony napływ krwi do penisa. W rezultacie erekcja jest silniejsza i może być utrzymana znacznie dłużej.

  Sidenafil a skutki uboczne

  Bardzo częste efekty uboczne to bóle głowy, zawroty głowy, zaburzenia widzenia, zaburzenia widzenia barwnego, uderzenia gorąca, uczucie zatkanego nosa, niestrawność. Są one jednak lekkie i dość szybko ustępują. Niezbyt często może pojawić się senność, niedoczulica, zaburzenia spojówek, zaburzenia oka, zaburzenia łzawienia, szum w uszach, zaburzenia rytmu serca, wymioty, nudności, suchość w jamie ustnej, wysypka skórna, ból mięśniowy, ból w klatce piersiowej, zmęczenie. Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np.: zawroty głowy, zaburzenia widzenia stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn. W trakcie konsultacji online należy poinformować lekarza o wszystkich przebytych chorobach i przyjmowanych lekach. To pozwoli ocenić lekarzowi przeciwwskazania.

  Jak zakupić lek przez internet?

  1

  Wybierz odpowiedni lek 

  Korzystając z poniższego serwisu  dobierz leczenie odpowiadające twoim problemom medycznym 

  2

  Skonsultuj się z lekarzem online 

  Lekarz uzyska podstawowe informacje na temat twojej historii medycznej

  3

  Lekarz wypisze receptę

  Cały proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut

  4

  Lek zostanie dostarczony do Twojego domu

  Apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki w dyskretnym opakowaniu

  Cena Sildenafilu w aptekach internetowych z wysyłką 24 godziny w obszarze Uni Europejskiej

  NASZ ZESPÓŁ

  Współpracujemy z wyspecjalizowanym personelem farmaceutycznym, odpowiedzialnym za dostarczanie fachowych informacji.

  Adam Miller - farmaceuta