(0)22 307 37 99 [email protected]

Sildenafil bez recepty

Składnik to aktywny leków na potencję

Sildenafil Actavis bez recepty

Porównaj ceny w aptekach internetowych

 

 

U osób ze wskazaniem lekarskim sildenafil umożliwia osiągnięcie trwałego wzwodu oraz utrzymanie  erekcji , co  umożliwia  satysfakcjonujące odbycie stosunku płciowego. Wzwód nie pojawia się automatycznie po zażyciu leku, lecz erekcja wymaga zwykłej stymulacji seksualnej, co jest wielką jego zaletą. Składnik aktywny leku stymuluje przepływ krwi w prąciu, umożliwiając łatwe osiągnięcie i utrzymanie erekcji podczas seksualnych stymulacji :

  • Działa w kilka godzin po zażyciu i utrzymuje się  aż do pięciu godzin
  • Lek na impotencję o klinicznie udowodnionej skuteczności

 

Sprawdź inne leki na potencje

 

Jak działa Sidenafil

 

Dawkę i częstotliwość stosowania preparatu ustala lekarz. Lek zwykle przyjmuje się na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną.  Przyjmowanie leku podczas posiłku może opóźniać początek działania leku w porównaniu do przyjęcia leku na czczo.  W celu skutecznego działania leku Sildenafil Actavis niezbędna jest stymulacja seksualna. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem. GMP rozpada się w organizmie pod wpływem innego enzymu. Jeżeli jest go zbyt dużo, enzym ten może hamować napływ krwi do prącia i nawet pomimo odczuwania podniecenia seksualnego, prącie pozostaje zwiotczałe. Sildendafil wstrzymuje proces rozbijania GMP i utrzymuje naczynia krwionośne w rozszerzonym stanie, umożliwiając zwiększony napływ krwi do penisa. W rezultacie erekcja jest silniejsza i może być utrzymana znacznie dłużej.

Sidenafil a skutki uboczne

Bardzo częste efekty uboczne to bóle głowy, zawroty głowy, zaburzenia widzenia, zaburzenia widzenia barwnego, uderzenia gorąca, uczucie zatkanego nosa, niestrawność. Są one jednak lekkie i dość szybko ustępują. Niezbyt często może pojawić się senność, niedoczulica, zaburzenia spojówek, zaburzenia oka, zaburzenia łzawienia, szum w uszach, zaburzenia rytmu serca, wymioty, nudności, suchość w jamie ustnej, wysypka skórna, ból mięśniowy, ból w klatce piersiowej, zmęczenie. Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np.: zawroty głowy, zaburzenia widzenia stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn. W trakcie konsultacji online należy poinformować lekarza o wszystkich przebytych chorobach i przyjmowanych lekach. To pozwoli ocenić lekarzowi przeciwwskazania.

Jak kupić Sildenafil przez Internet

Sildenafil jest dostępny wyłącznie na receptę. Podane na dole strony serwisy internetowe umożliwią bezpieczny zakup tabletek. Po odbyciu bezpłatnej  poufnej konsultacji online lekarz na podstawie historii przebytych chorób i stanu zdrowia pacjenta upewni się, czy kuracja może być bezpiecznie stosowana. Przy braku przeciwwskazań wystawi receptę. Recepta zostanie zrealizowana w ciągu 1-2 dni roboczych, zaś jeżeli lekarz z jakiś powodów nie wypisze recepty, pacjent nie ponosi żadnych kosztów finansowych.

Jak zakupić lek przez internet?

1

Wybierz odpowiedni lek

Korzystając z poniższego serwisu  dobierz leczenie odpowiadające twoim problemom medycznym

2

Skonsultuj się z lekarzem online

Lekarz uzyska podstawowe informacje na temat twojej historii medycznej

3

Lekarz wypisze receptę

Cały proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut

4

Lek zostanie dostarczony do Twojego domu

Apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki w dyskretnym opakowaniu

Cena Sildenafilu w aptekach internetowych

z wysyłką 24 godziny w obszarze Uni Europejskiej