(0)22 307 37 99 [email protected]

Steridil bez recepty

Tabletki antykoncepcyjne

Stediril bez recepty

Porównaj ceny w aptekach internetowych

 

 

W jaki sposób działają tabletki Steridil?

Stediril, znane też pod nazwą Stediril 30 i Ovranette, to jedne z najczęściej przepisywanych dwuskładnikowych tabletek antykoncepcyjnych. Działanie pigułek Stediril polega na dostarczaniu organizmowi sztucznego estrogenu i progestogenu, Podobnie jak w przypadku większości tabletek antykoncepcyjnych Stedril należy przyjmować przez 21 dni, a przez kolejne 7 dni konieczna jest przerwa od przyjmowania leku. Przyjmowanie  dwuskładnikowych pigułek antykoncepcyjnych zapobiega dojrzewaniu i uwalnianiu komórek jajowych z jajników  a także zwiększa gęstość śluzu, co utrudnia plemnikom migracje z pochwy do macicy. Pigułka antykoncepcyjna wpływa także na poziom ukrwienia ścian macicy, co stwarza niekorzystne środowisko dla implementacji zapłodnionych komórek jajowych. Pomaga także w zwalczaniu dotkliwych bólów miesiączkowych oraz przy zespole napięcie przedmiesiączkowego.

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Steridil?

Pigułki antykoncepcyjne Stedril dostępne są przez Internet dla kobiet, które ukończyły 18 rok życia, nie są ciąży i nie karmią piersią. Niezbędne będzie konsultacja medyczna online, w celu wykluczenia przeciwwskazań. Stedril łagodzi również problemy ze skóra i zmniejsza ryzyko wystąpienie ciąży pozamacicznej.

Kto nie powinien stosować tabletek antykoncepcyjnych Steridil?

Pacjentki które są w ciąży, bądź jest podejrzenie zajścia w ciąże, kobiety karmiące piersią a także kobiety z arytmią lub innymi wadami serca. Stediril 30 nie powinny przyjmować kobiety powyżej 35 roku życia oraz kobiety, które palą. Na efektywność działania Stediril może wpłynąć równoczesne przyjmowanie takich leków jak witamina C czy preparatów na bazie dziurawca. O wszystkich przebytych chorobach należy poinformować lekarza podczas konsultacji online.

Tabletki antykoncepcyjne Steridil a efekty uboczne

Podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych Stedril mogą wystąpić objawy niepożądane, są jednak zwykle łagodne i mijają gdy tylko organizm przyzwyczai się do hormonów. Jeśli pojawią się zawroty głowy, wymioty, wahania wagi, tkliwość piersi lub inne niepokojące objawy, wówczas pacjentka niezwłocznie zaprzestać przyjmowania tabletek i skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Tak jak inne leki hormonalne Stedril może wywoływać nieznaczny spadek libido, który ustępuje zwykle po kilku tygodniach. Leki antykoncepcyjne o niskiej zawartości hormonów nie powodują  spadku ani wzrostu wady.

Jak kupić tabletki antykoncepcyjne Stediril przez internet

Tabletki antykoncepcyjne Stedril mogą zażywać kobiety pełnoletnie kobiety, które nie są ciąży i nie karmią piersią. Stedril można nabyć w naszym serwisie internetowym po wypełnieniu formularza, który jest formą wywiadu lekarskiego lub podczas konsultacji online. Wszelkie przekazane przez zamawiającego informację są traktowane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Jeśli nie zostaną stwierdzone żadne przeciwwskazania lekarz wypisze receptę, która zostanie zrealizowana w akredytowanej aptece a zamówione tabletki Stedril powinny trafić do pacjentki w ciągu 1-2 dni roboczych.

 

Jak zakupić Stediril przez internet?

1

Wybierz odpowiedni lek

Korzystając z naszego serwisu  dobierz leczenie odpowiadające twoim problemom medycznym

2

Skonsultuj się z lekarzem online

Lekarz uzyska podstawowe informacje na temat twojej historii medycznej

3

Lekarz wypisze receptę

Cały proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut

4

Dostarczymy lek do twojego domu

Apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki.

Cena tabletek Steridil w aptekach internetowych

z wysyłką 24 godziny w obszarze Uni Europejskiej