(0)22 307 37 99 [email protected]

Sylvie 30 bez recepty

Tabletki antykoncepcyjne

Sylvie 30 bez recepty

Porównaj ceny w aptekach internetowych

 

 

W jaki sposób działają tabletki Sylvie 30?

Sylvie 30 to dwuskładnikowe tabletki antykoncepcyjne, zawierające syntetyczne estrogen i progestagen – hormony “trzeciej generacji”.
Dostarczają organizmowi codziennej dawki hormonów zabezpieczających przed nieplanowaną ciążą, zachowując minimalne ryzyko wystąpienia skutków ubocznych.

    • Znane również pod nazwą Femoden
    • Prawie 100% skuteczność w zapobieganiu ciąży
    • Osłabia bóle i krwawienie miesiączkowe
    • Zawiera gestoden 75mcg i etynyloestradiol 30mcg

Przyjmowanie  dwuskładnikowych tabletek antykoncepcyjnych zapobiega dojrzewaniu i uwalnianiu komórek jajowych z jajników  a także zwiększa gęstość śluzu, co utrudnia plemnikom migracje z pochwy do macicy. Pigułka antykoncepcyjna wpływa także na poziom ukrwienia ścian macicy, co stwarza niekorzystne środowisko dla implementacji zapłodnionych komórek jajowych.

 

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Sylvie 30?

Tabletki antykoncepcyjne  dostępne są przez Internet dla kobiet, które ukończyły 18 rok życia, nie są ciąży i nie karmią piersią i są przed 35 rokiem życie. Niezbędne będzie konsultacja medyczna online, w celu wykluczenia przeciwwskazań. Sylvie można przyjmować w celu wyleczenia trądziku, zespołu policystycznych jajników i hirsutyzmu ( nadmiernego owłosienia).

Kto nie powinien stosować tabletek antykoncepcyjnych Sylvie 30?

Tabletki Sylvie nie są odpowiednie dla kobiet, które są w ciąży lub karmiących piersią, mają zdiagnozowane  zaburzenia układu krwionośnego oraz problemy z sercem, wątrobą lub płucami,  ciężką cukrzycę, nadciśnienie tętnicze lub wysoki poziom cholesterolu, z historią nowotworową, z krwawieniem waginalnym o nieznanej przyczynie a także kobiety cierpiące na depresję.

Tabletki antykoncepcyjne Sylvie 30 a efekty uboczne

Tabletki antykoncepcyjne mogą wywoływać efekty uboczne, takie jak: bóle głowy, wahania wagi i nadwrażliwość/zwiększenie piersi.  Objawy są zwykle łagodne i zazwyczaj mijają gdy tylko organizm przyzwyczai się do hormonów. Jeśli skutki uboczne utrzymują się przez dłuższy czas to zaleca się konsultacje z lekarzem.

Jak kupić tabletki antykoncepcyjne Sylvie 30 przez internet

Tabletki antykoncepcyjne Sylvie są dostępne wyłącznie na receptę. Serwis internetowy umożliwia bezpieczny zakup tabletek. Po  odbyciu bezpłatnej  poufnej konsultacji online  lekarz na podstawie historii przebytych chorób i stanu zdrowia pacjentki upewni się, czy antykoncepcja może być bezpiecznie stosowana. Przy braku przeciwwskazań wystawi receptę. Należy wypełnić konsultację w formie kwestionariusza przy składaniu zamówienia. Na podstawie tych danych medycznych jeden z naszych lekarzy stwierdzi, czy stosowanie tabletek przez daną pacjentkę będzie bezpieczne. Do zatwierdzonych zamówień wypisze receptę, która zostaje zrealizowana w jednej ze współpracujących z nami aptek.

Jak zakupić Sylvie 30 przez internet?

1

Wybierz odpowiedni lek

Korzystając z naszego serwisu  dobierz leczenie odpowiadające twoim problemom medycznym

2

Skonsultuj się z lekarzem online

Lekarz uzyska podstawowe informacje na temat twojej historii medycznej

3

Lekarz wypisze receptę

Cały proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut

4

Dostarczymy lek do twojego domu

Apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki.

Cena tabletek Sylvie 30 w aptekach internetowych

z wysyłką 24 godziny w obszarze Uni Europejskiej