(0)22 307 37 99 [email protected]

Tadalafil bez recepty

Środek na potencję

 

Jak działa Tadalafil

 

 


Tadalafil jest najnowszym środkiem w walce przeciwko dysfunkcji erekcji.  Tadalafil blokuje  pewien enzym , co sprawia, że do męskich ciał dostaje się więcej krwi i dzięki temu można łatwiej osiągnąć erekcję. Już pojedyncza dawka w ilości 10 – 20 mg daje w ciągu 15 – 30 minut pożądany wynik. Poza tym Tadalafil działa również dłużej niż popularny Sildenafil, który zdobył światową sławę pod nazwa Viagra. Badania naukowe potwierdzają działanie Tadalafilu przez przynajmniej 24 godziny. W praktyce stwierdzono okres działania do trzech dni.

 

 

Inne działanie leku Tadalafil

Oprócz swojej zdolności dostarczania krwi do penisa Tadalafil wspomaga dopływ krwi do muskulatury. Dla kulturystów oznacza to zwiększony transport substancji odżywczych do mięśni. Kto już stosował Tadalafil, ten może potwierdzić, że substancja ta utrzymuje dopływ krwi do mięśni dłużej po zażyciu niż normalnie. Kulturyści startujący w zawodach mogą stosować Tadalafil w dniu mistrzostw, aby poprawić unaczynienie mięśni.

Impotencja, czym jest i jak ją rozpoznać

Prawie 50% mężczyzn między 40 a 70 rokiem życia cierpi na zaburzenia sprawności seksualnej. Mężczyźni traktują impotencję jako „stratę męskości  męskości” i  często rezygnują z aktywności seksualnej, ponieważ mają poczucie mniejszej wartości, bojąc się ośmieszenia czy odrzucenia ze strony partnerki. Nowe metody leczenia impotencji nie tylko umożliwiają normalne życie seksualne, ale wpływają na samoocenę.

Impotencja znana jest także pod nazwą niemocy płciowej i została zaklasyfikowana jako  najczęstsza dysfunkcja seksualna występującą u mężczyzn. Lekarze twierdzą że trudności z erekcją ma ok. 2.6 miliona polskich  mężczyzn i niestety  ok. 7-10% z nich decyduje się na leczenie, reszta się wstydzi śmieszności, ponieważ nadal Impotencję błędnie uważa się za dolegliwość osób starszych. Na szczęście dla osób dotkniętych niemocą płciową perspektywy są bardzo obiecujące. Medycyna oraz terapia są w stanie zdziałać cuda. Impotencja definiowana jest także  jako dysfunkcja seksualna występująca u mężczyzn, objawiająca się brakiem erekcji lub ejakulacji mimo silnego podniecenia, stymulacji i satysfakcjonującej gry wstępnej i coraz częściej  dotyka osoby młodsze.

Tadalafil  a efekty uboczne

Jak w przypadku wszystkich leków na receptę, Tadalafil może oddziaływać w inny sposób na różne osoby. Najczęstszym odnotowanym efektem ubocznym zawroty głowy, niestrawność, zaczerwienienie twarzy, uczucie zatkanego nosa, zaburzenia wzroku takie jak, zmniejszenie ostrości widzenia, niewyraźne widzenie lub widzenie z kolorową poświatą.

Jak kupić Tadalafil przez Internet

Tadalafil jest dostępny wyłącznie na receptę. Podane na dole strony serwisy internetowe umożliwią bezpieczny zakup tabletek. Po odbyciu bezpłatnej  poufnej konsultacji online lekarz na podstawie historii przebytych chorób i stanu zdrowia pacjenta upewni się, czy kuracja może być bezpiecznie stosowana. Przy braku przeciwwskazań wystawi receptę. Recepta zostanie zrealizowana w ciągu 1-2 dni roboczych, zaś jeżeli lekarz z jakiś powodów nie wypisze recepty, pacjent nie ponosi żadnych kosztów finansowych.

Jak zakupić lek przez internet?

1

Wybierz odpowiedni lek

Korzystając z poniższego serwisu  dobierz leczenie odpowiadające twoim problemom medycznym

2

Skonsultuj się z lekarzem online

Lekarz uzyska podstawowe informacje na temat twojej historii medycznej

3

Lekarz wypisze receptę

Cały proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut

4

Lek zostanie dostarczony do Twojego domu

Apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki w dyskretnym opakowaniu

Cena Tadalafil w aptekach internetowych

z wysyłką 24 godziny w obszarze Uni Europejskiej