(0)22 307 37 99 [email protected]

Leki na zapalenie cewki moczowej bez recepty

Nierzeżączkowe zapalenie cewki moczowej często nazywane też po prostu NGU, jest chorobą weneryczną, na którą cierpią przede wszystkim mężczyźni, choć niekiedy występuje też u kobiet. Najczęstszą przyczyną nierzeżączkowego zapalenia cewki moczowej jest nieleczona chlamydia – bakteryjna choroba przenoszona drogą płciową. Zapalenie cewki moczowej u mężczyzn  może mieć także związek z dużą aktywnością seksualną oraz stosunkami bez ożycia prezerwatywy.

 

Udostępnij

Sprawdź leki na zapalenie cewki moczowej

Objawy NGU

Większość osób z nierzeżączkowym zapaleniem cewki moczowej może nie zdawać sobie sprawy z obecności infekcji, ponieważ zwykle nie objawia się ona w widoczny sposób.

Mężczyźni dotknięci zapaleniem mogą jednak odczuwać ból i pieczenie cewki moczowej podczas oddawania moczu, a czubek penisa może być nieco podrażniony. Niepokojącym objawem może być też wydzielina z cewki moczowej, a także zwiększona potrzeba oddawania moczu.

U kobiet nie wystąpią widoczne objawy dopóki infekcja nie obejmie cewki moczowej, jajowodów i macicy, co może wywołać dyskomfort i  silny ból.

Jak leczyć NGU?

Brak odpowiedniego leczenia zapalenia cewki moczowej może prowadzić do poważnych powikłań, nawet utraty płodności.  Warto wiedzieć, że  leczenie jest proste i odbywa się za pomocą antybiotyków takich jak Azytromycyna oraz Doksycyklina. Oba można w bezpieczny sposób zamówić online na naszej stronie.

Azytromycyna to:

  • Antybiotyk makrolidowy którego zadaniem jest zwalczanie  bakteryjne choroby weneryczne
  • Leczy chlamydię w kuracji 5-dniowej
  • Zapalenie cewki moczowej, mycoplasma i ureaplasma leczone są jednorazową dawką
  • leczenie rzeżączki odbywa się za pomocą jednej dawki  1000mg połączonej z dawką Cefiksymu

Azytromycyna to lek  hamujący rozwój bakterii, przez co umożliwia  organizmowi ich całkowite zwalczenie. Lek przenika  również do komórek bakteryjnych i oddziałuje  na funkcję ich wewnętrznego peptydu oraz produkcję białka, chroniąc zdrowe komórki przez zniszczeniem.
Kto nie powinien przyjmować leku
Pomimo iż azytromycyna jest lekiem ogólnie bezpiecznym w zwalczaniu infekcji przenoszonych drogą płciową, w przypadku niektórych schorzeń, do których należą choroby wątroby, choroby nerek, miastenia, arytmie serca, czy zespół długiego QT, należy unikać jego stosowania. Preparatu nie powinny również przyjmować kobiety w ciąży lub karmiące piersią. Ponieważ Azithromycin może wchodzić w reakcję z niektórymi lekami, podczas konsultacji medycznej, należy poinformować lekarza o wszelkich przyjmowanych preparatach ziołowych oraz lekach sprzedawanych na receptę i bez recepty.

Doksycyklina (doxycyclinum) to antybiotyk używany do leczenia wielu bakteryjnych infekcji a także chorób wenerycznych.
Antybiotyk spowalnia namnażanie się bakterii lub pasożytów w organizmie, co pozwala systemowi immunologicznemu skutecznie zwalczyć infekcję, chroni też zdrowe komórki przed zaatakowaniem.

Jak zakupić leki na zapalenie cewki moczowej bez recepty?

Można bezpiecznie i dyskretnie zakupić leki drogą internetową. Przy składaniu zamówienia, każdy pacjent wypełnia krótki i poufny formularz konsultacji medycznej, który jest przesyłany prosto do naszych lekarzy. Na podstawie formularza konsultacji jeden z naszych lekarzy sprawdzi, czy środek może być bezpiecznie stosowany przez danego pacjenta i czy jest to odpowiedni lek na kłykciny w jego przypadku.

 

Jak zakupić lek na zapalenie cewki przez internet?

1

Wybierz odpowiedni lek

Korzystając z naszego serwisu  dobierz leczenie odpowiadające twoim problemom medycznym

2

Skonsultuj się z lekarzem online

Lekarz uzyska podstawowe informacje na temat twojej historii medycznej

3

Lekarz wypisze receptę

Cały proces jest poufny i zajmuje zaledwie kilka minut

4

Dostarczymy lek do twojego domu

Apteka przekaże lek do ekspresowej wysyłki.